Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03 aralık C.tesi Antep buluşması fotoları

Havalar biraz düzelsin kursun önünde güzel bir sucuk mangal partisi düzenleme fikrim var,şuan nie yapmıyon sorusunu sorarsanız benim kurs kışın kutup gibi :) totomuz donar.havalar biraz iyileşsin akla zarar bir parti verecem herkesten tam katılım bekliycem..gelmiyene gerek yasal gerek yasal olmıyan yollara başvurrum vallaha.. :D

hadi abi yapalım bi mangal havanın soguk olması sorun degil :D

Mangala katılmak mecburi olsun.Varilde de pişiririk varil mangal olsun :D ama bizim varil olayına dönmesin :)))

hadi abi yapalım bi mangal havanın soguk olması sorun degil :D
Benim kursu gör ondan sonra mangal iste bence :D yönü kuzeye bakıyo akşamları buz gibi rüzgar esiyo karşıdan bide karataş yüksek yer,güzel bişi olsun istiyorum. azcık havalar iyileşşin tadı çıksın,yine yapalım derseniz her yol parisss....

maşallah ya muhabbetiniz bol olsun gerçekten süper gün geçirmissiniz:)
Oo sobaya ne olmuş öyle ya toz duman puhaha

at var meydan yok,tas var curun yok,mangal var yapan yok...

En kısa zamanda yapılacak yaww,ne açmışsın feridun sende :D yemek vermiylermi yorum evde saaa.
yaaa o kadar belirttim diyetteyimmmm diyeee 49 kilo vermişim bu zamana kadar kolay değil öyle kolay kolay bozmam hatta scw yemekli buluşmalarda bile bi tas ayranla geçiştirdim ama diyeti bozunca çok fena yerim kimse yediğim yemeği 3 kişi bile yiyemez ona göre doyuracaksanız mangal yapalım.... sistem şu: olursa çat pat olmazsa aç yattt...

Geri
Üst Alt