Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03 aralık C.tesi Antep buluşması fotoları

süper bi gündü gül gül öldük başımıza soba düştü :D görkem bey benm filtreyi temzlym derken söktü takamadı baya uğraştı takıncada hava vermemeye başladı vs.. vs.. vs.. yaktın beni :D :p

süper bi gündü gül gül öldük başımıza soba düştü :D görkem bey benm filtreyi temzlym derken söktü takamadı baya uğraştı takıncada hava vermemeye başladı vs.. vs.. vs.. yaktın beni :D :p
ya o soğukta kaşınmadık yerinizi kaşıdınız araban ve filtren yüzünden başkan toplu fotoya gelemedi o kadar bağırdım hatırlarsan görkem ustaaaaa diyeeee...

Güzeldi seninde gülen şen yüzünü Taylan abi iyi yakalamış :D Şu mangal organizasyonu nerde nasıl olacak bi karar verirsek hayırlısıynan iyi olur.Feridun ölümüne yiyeceksen biz ne yicik :D

Havalar biraz düzelsin kursun önünde güzel bir sucuk mangal partisi düzenleme fikrim var,şuan nie yapmıyon sorusunu sorarsanız benim kurs kışın kutup gibi :) totomuz donar.havalar biraz iyileşsin akla zarar bir parti verecem herkesten tam katılım bekliycem..gelmiyene gerek yasal gerek yasal olmıyan yollara başvurrum vallaha.. :D

Güzeldi seninde gülen şen yüzünü Taylan abi iyi yakalamış :D Şu mangal organizasyonu nerde nasıl olacak bi karar verirsek hayırlısıynan iyi olur.Feridun ölümüne yiyeceksen biz ne yicik :D
mangal mangal diye diye sonunda antep usulü kış kabağından yapılma kabaklama bulursak ne alaaaaa...

Havalar biraz düzelsin kursun önünde güzel bir sucuk mangal partisi düzenleme fikrim var,şuan nie yapmıyon sorusunu sorarsanız benim kurs kışın kutup gibi :) totomuz donar.havalar biraz iyileşsin akla zarar bir parti verecem herkesten tam katılım bekliycem..gelmiyene gerek yasal gerek yasal olmıyan yollara başvurrum vallaha.. :D
ooooo mangalımız çoğaldı aha size bi mangal daha böyle giderse ben diyet miyet tutamam yaaa, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın...

Geri
Üst Alt