Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03/07/2017 tarihinden itibaren yeni eklenen kusurlar

Sanki "aracin düsük olmasi gecerli "ibaresimi gördüm?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok aşırı basık olmadığı sürece sıkıntı olmaz araç rampaya çıkartıldığında tekerlekler çamurluğa sürtmemesi gerekiyor

beyler app plakalar+kare plaka+mühürlü mühürsüz farketmez hepsi yasaklandı...ağır kusur sayıldı...elin oğlu hgs den kaçak geçer,ya da sırat köprüsünü bilmez hgs ile doğurmuştur anası cezayı köklerler plaka yüzünden cezasını hep vatandaş ceker...
app leri (istanbul kalın font) aracımın kare dahil app plakalarını komple söküyorum..cezası 412 lira muaneye de ağır kusur...şöforler cemiyetinden aldım app plakayı,merdiven altı değil ama yasaklandı.. pleksiyle beraber aldığım 200 lira haram zıkkım olsun bende basacam bunlara mühür

Son düzenleme:
köprülerden geçmeyen araçların açığını devlet böyle kapatıyor vergiyle böyle şeylerle insanımız sömürülüyor bizim insancıklarımızda gelip muayene istasyonlarında bizimle tartışıp tansiyonumuzu yükseltiyor MUAYENE İSTASYONLARI SADECE UYGULAYICIDIR kusurlar tamamen devlet elinde ulaştırma bakanlığının belirlediği kriterler bunu bizim millet anlamadı anlamayacak
[doublepost=1498500701,1498497976][/doublepost]Plaka aydınlatma lambalarının açık sarı renk dışında kırmızı mor mavi yanması ağır kusur

Geri
Üst Alt