Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

02.11.2011 tarihli 225/40/18 için aldığım lastik fiyatları

Sadece diş derinliği bir şey ifade etmemekle beraber, 5.5 mm. zaten emekliye ayrılmış lastiktir. LAstikler uygun koşulda, sıfır olarak beklediğinde, kauçuğunda uzun süre sıkıntı da yaşanmaz. Tabii sşyah boyalı odada dikey konumda ise.

senin için sordum yine 1 lastikçiye kumho ku39 diye 1 model var 990 ku31 900 takım fiyatı
teşekkür ederim abicim ayaklarına sağlık kısmetse bayramdan sonra alacağım lastikleri ama son olarak 3 marka arasındayım sırasıyla lassa,kumho,maxxis(bunu da bugün levent abi tecrübelerinden dolayı tavsiye etti)

Dunlop,yokohama,hankook,lassa,pırellı bunların fıyatları bırbırlerıne yakın bunların arasından secerdım ve buyuk ıhtımallede yokohama alırdım.

Hangı markayı alırsan al ayankaları XL olsun.Lastıgın yanakları güçlendırılmış olsun.

Dunlop,yokohama,hankook,lassa,pırellı bunların fıyatları bırbırlerıne yakın bunların arasından secerdım ve buyuk ıhtımallede yokohama alırdım.

Hangı markayı alırsan al ayankaları XL olsun.Lastıgın yanakları güçlendırılmış olsun.
Yokohama dunloptan lassadan iyi markami ya?300 lira dedigi bu ay sonuna kadar gecerli olan fiyatmis

Aşagıdaki yazı sana türkiye sitesinden küçük bir alıntıdır.Yokohama markasının tarıhcesını kısaca anlatıyor.Ürettikleri jantlar dünyaca ünlüdür.

YOKOHAMA LASTİKLERİ TÜRKİYE | HAKKIMIZDA
valla bir kaç forumda da araştırdım bide bu 300tl kampanyalı fiyatı normali çok daha yüksek olması ilgimi çekti aklımda lassa ve dunlop vardı şuan bide bu var gibi ama bunun XL dedikleri yan destek özelliği varmı ki?:confused::confused::confused:

Geri
Üst Alt