Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

02.11.2011 tarihli 225/40/18 için aldığım lastik fiyatları

Michelin (PS3) için niye bu kadar ön yargılı davranılıyo bilmiyorum ama yaklaşık 9 aydır kullanıyorum düştüğüm cukurun haddi hesabı yok hepsi de derin cukurlardı bakmadan kesin bu sefer yaptı diyorum ama çok şükür hiç bişey yok. Yol tutuşu ısınmaması falan çok memnunum ben o zaman 1300TL'ye almıştım şimdi ne kadar bi fikrim yok.

Michelin (PS3) için niye bu kadar ön yargılı davranılıyo bilmiyorum ama yaklaşık 9 aydır kullanıyorum düştüğüm cukurun haddi hesabı yok hepsi de derin cukurlardı bakmadan kesin bu sefer yaptı diyorum ama çok şükür hiç bişey yok. Yol tutuşu ısınmaması falan çok memnunum ben o zaman 1300TL'ye almıştım şimdi ne kadar bi fikrim yok.
ben zaten michelin in üzerine lastik tanımam da kimse tavsiye etmiyor lastikçilerden michelin bayisi değilse:)40 yanak için çok hassas lastik olduğunu söyledi

Ben alırken de tavsiye etmediler bu kadar paraya da değmez dediler ama ben aldım benim düşüncem başka lastik olsa şimdiye balon yapmıştı gercekten düştüğüm cukur çok fazla hatta jantları boyatırken birinde hafif çok değil bi eğrilik vardı lastikde hiç bişey yok maşallah. Benden başka kullananda vardır onlar da yazar zaten ona göre karar bence sende

P Zero Rossodan şaşma derim, tecrübeyle sabittir

size verilen fiyatlar şu an güncel olan fiyatlar ve pazarlıkla değiniz gibi 5-10 tl oynayabilir.
dunlop veya kumho tavsiye edebilirim kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar.
fiyatlarıda 285 civarında :eek:key:

yanlız lastikçinizin michelin tavsiye etmemesini anlayamadım bi türlü :confused:
çok komforlu ve sessiz bir lastik yaz döneminde bozuk yollarda bile sorun yaşamadım.
ben 5 ay kullandım tecrübeyle sabit tavsiye ederim:eek:key:

senin için sordum yine 1 lastikçiye kumho ku39 diye 1 model var 990 ku31 900 takım fiyatı

Geri
Üst Alt