Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

02.11.2011 tarihli 225/40/18 için aldığım lastik fiyatları

igci_01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen hafta aldığım 2008 cupra jantı için lastik arayışına girdim.Yazlık alacağım için çok acelem yok ama gene de sizlerinde fikirlerini almak için bir çok yerden aldığım fiyatlarıyla(ADET) birlikte yazıyorum.Fiyatlar pazarlık edilmeden alınmıştır belki 5-10 lira daha aşşağıdır belki de hiç değişmez tam bilemiyorum.Mİchelini lastikçim 40 yanakta pek önermedi çok hassasiyet ister dedi ondan fiyat almadım.Continental ve kumho içinde yakınımda bir yer yoktu soramadım ama fiyatlarını alırsam gene güncellerim yakın zamanda.Sizce fiyat kalite olarak hangisini tavsiye edersiniz?siz tüm markalar için yorum yaparsanız,yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

NEXEN --------->190tl
KUMHO--------->225TL(KU39)
PETLAS--------->230tl
SAVA----------->275tl
DUNLOP--------->285TL(sp maxx)
HANKOOK------->295tl
LASSA---------->295tl(impetus)
YOKOHOMO----->300tl(V103)
PIRELLI--------->335tl(rosso)
TOYO---------->385tl
CONTİNENTAL-->390tl(sport2-3)
MİCHELIN------>390tl(ps3)
GOODYEAR----->400tl(efficient grip)
GOODYEAR----->425tl(f1 asymmetric2)
BRIDGESTONE-->435tl(S001)

Mehmet fiyatlarda yardımcı olabilirim. PM atabilirsin

Ben lassaa impetus kullanıyorum önler 225/40/18 arkalar 235/40/18 şeklinde lastiğin performansından yol tutuşundan oldukça memnunum,diğer tercih edeceğim lastikse goodyear f1 asymetric. ilk 3 saydığın lastıkden uzak dur bence...karar senin yinede.:eek:key:

Arkadas su lıbyadan dolayı lastıge ne zam geldi.1 yıl once bu s-001 i 245 tlye aldım sımdıkı fıyatına bak.

300 lira denen ımpetus 285 tl cıvarına alınabılıyor.

goodyear için fiyat aldığım yerde ki adam 01.11 itibariyle %7 gibi zam geldiğini ama kendisinin daha zammı uygulamadığını söledi yani uygularsa 455 lira falan diyecekmiş f1 asymmetric için:(

Toyo icin cok pahali demisler. Aradigin lastik ebatlari icin Proxes 4 fiyati 290 TL, Proxses T 1R 300 TL. Eski aracimi satmasaydim Toyo alicaktim ben. Yol tutusu iyi imis. Yorumlarina baktim, memnun kullananlar. Arastirmistim baya. Performans lastigi ayni zamanda. Senin TSI uzerinde de yakisikli dururlar :)

Toyo icin cok pahali demisler. Aradigin lastik ebatlari icin Proxes 4 fiyati 290 TL, Proxses T 1R 300 TL. Eski aracimi satmasaydim Toyo alicaktim ben. Yol tutusu iyi imis. Yorumlarina baktim, memnun kullananlar. Arastirmistim baya. Performans lastigi ayni zamanda. Senin TSI uzerinde de yakisikli dururlar :)
teşekkür ederim:)..de amacım duruşundan çok fiyatına göre yol sesini en az alan yolu en iyi tutan lastik bulmak yani ne 400 küsüre en iyisi diye ucuz olsun diye 190lık almak istemiyorum.Bugün adamın biri bana eğer istersen 2006 üretim tarihli ucuz lastik var vereyim dedi bende dedim dayı sen iyimisin kendi canımı taşıyorum 300-400 için canımızı tehlikeye atmanın manası ne dedim..Peki bu toyoların ses alma yol tutma durumları nasıl bilgin varmı?

Dedigim gibi onceki aracimi satmsaydim, alicaktim :) Can sIkintisi internette lastikleri arastirdim bende :) Toyo'yu buldum. Yorumlarina baktim. Kullanan insanlar son derece memnun, yol tutusu, sesi vs. Hic sikayetle karsilasmadim. Yorumlar olumluydu. Araci sattigim icin alma firsatimda olmadi maalesef. Artik Leon'a :) Benim tercih edecegim lastik kesinlikle Toyo olucak :) Hem piyasaya gore uygun, hem kaliteli. Japon mali. Icimde ukde oldu cunku :D

abi dunlopun linki açılmadı bakamadım ama bir lastikçi dunlopun o ebatta lastiğinin olmadığını söylemişti onun yalancısyım linke bakmadığımdan..pirelli linkine de baktım o fiyat peşin alırsak öle taksitli fiyatlar gitgide artıyor benim yazdığım zaten taksitli fiyatıydı yoksa biliyorum bu seri sanırım cupraların orjinalinde gelen seriymiş...kumhoyu daha bir araştıramadım bu fiyat gerçekten iyi ama onun ku25 ku31 gibi serileri varmış iyisi kötüsü diye onun için sağol abi gene de ilgilendiğin için

Geri
Üst Alt