Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

02.11.2011 tarihli 225/40/18 için aldığım lastik fiyatları

valla bir kaç forumda da araştırdım bide bu 300tl kampanyalı fiyatı normali çok daha yüksek olması ilgimi çekti aklımda lassa ve dunlop vardı şuan bide bu var gibi ama bunun XL dedikleri yan destek özelliği varmı ki?:confused::confused::confused:

Yokohama da vardır.Bu satan arkadasa sorsan gosterır.Günümüzde cıkan bır cok lastıkte bu yanak güçlendırme kullanılıyor.Kullanmayan lastıkler kısa surede balon yapar.

Brıdgestone çok uzun zamandır kullanıyorum.Aracın uzerınde ucuncu takımım yıne brıdgestone son aldıklarım S-001.....Ben lastıklerı alırken yokohama daha pahalıydı.Su an işler tersine donmuş.Brıdgestone almasaydım kesınlıkle yokohama alırdım.
Brıdgestone kullananlar kolay kolay yanakta balon sıkayetınde bulunmaz.Jant yamulur,jant kırılır fren dısklı kırılır brıdgestone bırsey olmaz.

Lastıgı yumusak hamurlu yap uzerıne kendı markanı koy sat şikayet eden olmaz.Kısa zamanda delı gıbı satarsın.Lastıgın ne kadar omurlu ne kadar darbeye dayanıklı vslerıne kımse bakmıyor.Bızım ulkemızın yolları hafıf sert hamurlu lastık istiyor.Bunu saglayan marka ıse bana gore brıdgestonedur.Lastıgı hafıf sert bıraz yol sesı olur.(Butun seatlar ıcerıye ses aldıgı ıcın sorun etme)60 bın kusur km kullanabılırsın.Çok buyuk cukurlara dusersen bıle dıreksıyon hıssınde bır degısme yoksa devam et balon yapmışmıdır dıye durup bakma bosuna bakmıs olur.Butun bunların yanında lastıklerınden cok guzel performans alırsın.

Ya bridgestone ne kadar iyi olursa olsun 437 tl vermem lastigin tanesin bence degmez 1.4 leon icin...ama dunlop lassa yoko hama fiyatina uygun olacaklar benim icin

XL yanak özellliği dunlop lassa pirelli arasında hangisinde var?

10takımdan fazla jant değiştirdim,2-3kez aynı marka denk geldi fakat 6-7 takımda farklı farklı lastikler tecrübe ettim.mutlaka ki bilstein coilleriminde etkisi vardı yol tutuşa fakat ben dunlop gibi güzel lastik kullanmadım..

Geri
Üst Alt