Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 NA 002 Şimdi Daha Yakışıklı Sanki Sizce ?

Sorum hala bakiii Stıcker yasak değil mi ruhsata işlenmesi gerekmiyormu benmi yanlış hatırlıyorum ???

güzel olmuş beğendim, benimde aklımdan geçmiyor değil :) nedir maliyeti

full stock arabaya olmamış tabi..ama aracınızda yay jant bodykit vb. yapacaksanız kalsın sticker..

bence de pek olmamış stickerlar, eğer aracınızla daha fazla oynayacaksanız göze çarpmayacaktır stickerlar ama şu şekilde biraz değişik durmuş

yine de sizin beğenmeniz önemli, güle güle kullanın

ben sevmiorum sticker flan yaw ama seatın orjinal stickerları daha güzel dururdu bence

zevkler ve renkler tartışılmaz. ama gerçekten gri rengi beyaza uyum sağlamış hoş bi görüntü....güle güle mutlu kullanmak nasip etsin.

bence de stock arabaya pek olmamış. jant, yay ve body kitden sonra yapılsa daha güzel olur.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz beğenende olacaktır beğenmeyende

Geri
Üst Alt