Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 NA 002 Şimdi Daha Yakışıklı Sanki Sizce ?

Nusret

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarla Otururken Bişeyler Yapalım Dedik Canımız Sıkılmasın Diye Birde Baktık Ortaya Böyle Bişey Çıktı. :)

35m40mq.jpg

2uxw9jn.jpg

kb5e87.jpg

2wh2l3t.jpg

25sreo0.jpg

2u5badh.jpg

qspb4i.jpg

r85g0p.jpg

1zva90w.jpg

m91ra1.jpg

2eeisgl.jpg

33vi4c6.jpg

kızmassan elestırmek ıstedıgım seyler var :D plakaların guzel bır app olmalı bence kırmızı tr ye bı turlu ısınamdım ben :S 2 far karartması yerıne orjınal halı daha guzel sankı..

ama stıcker fena olmamıs gule gule kullan :)

Stıcker tatlı durmuş fakat stıcker yasak değil mi ruhsata işlenmesi gerekmiyormu ?

biraz azaltıp yay ve janttan sonra görmek lazım diyecem de neden marşpiyeller ters takılmış.. :)

Valla işleniyomu işlenmiyomu tam olarak bilmiyorum işlenmesi gerekiyosa işletiriz o sorun olmaz.

Kırmızı TR'yi Seviyorum Ben Ama Trafik Sorun Çıkartıyo Durdurduğunda Sökücem Bu Gidişle...

Plakalar APP Yapılacakta Onun Az Bir Zamanı Var :)

Eleştiresiniz Diye Ekliyoruz Zaten Resimleri Kardeşim Estağfurullah Kızmak Olurmu.

benim pek düşündüğüm bir uygulama olmadığı için yorum yapamayacağım hoşuna gittiyse güle güle kullan

Geri
Üst Alt