Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 NA 002 Şimdi Daha Yakışıklı Sanki Sizce ?

ben bu tarz stickerları pek sevmediğim için ona herhangi bir yorum yapamam tarafsız olmaz çünkü, ancak araç fena halde app plaka istiyor ve stoplardaki karartma sanki boğmuş aracı biraz. ama bu bir zevk bir keyif, zevk senin zevkin, keyif senin keyfin. bize nazarsız, kazasız güle güle kullan demek düşer, maşallah ...

sen geriden bakınca beğendin mi bunu? ozaman sıkıntı yok:) güle güle kullan abi farkın ortada:)

Ben beğendim valla :) Teşekkür Ederim Görkem

eveeett nusret mümkünse artık arabalarımız yan yana fotograf çektirmesin..üzüm üzüme baka kararırmış..:D

şaka bir yana abartı olmamış..ama diğer arkadaşlarımın dediğine katılıyorum..tek başına çok sade kalmış..yani gercekten arabayı basmak istiyor jant istiyor tampon istiyor...
o zaman çok güzel durur gibime gözüme geliyor..şöyle bir hayal ettim de...

arabayı stickera uydurmak için 3bin tamponlara 2bin jant lastik yay aha 5bin TL gitti:) sök stickerları kurtul zuhaha

canınız sıkılırken böyle bişey yapmanız bayağı başarılı olmuş:)

Saolun arkadaşlar Varol Abi İnadına Çektircez Yanyana Hatta Üst Üste Koyabilirsek Üst Üste Çektirelim :D 5 Bin Veremem Şimdi Ben Onlara :D

Geri
Üst Alt