Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 DC 849 Ibiza Tdi FR Yeni Fotograflar Sayfa 8' de

o paraya Türkiyede de bulunur bence.

Turkıyede oyle b turbo yok abı,bu orjınal b turbo degıl zaten Vnt17 serısının egsoz tarafı ıle vnt22 nın kompressor tarafının bırlesımı hybrıd b turbo.Torna degıl dırek bu sekıl uretıyorlar

Turbocu Ümit'in ellerinden öpen cinsten bi Turbo bu :D

peki ben kendi arabamdaki turboyu istediğim şekle çevirtemezmiyim. 2.5 tdi turbosu. alt devirde dolduramıyor çünkü. sanırım olmaz ama bir sorayım dedim

bu aracı sahibinden de görüyordum hatta içimdende diyordum ki 22 bin felan istese gidip alayım :) ee okuduklarıma göre araç satılık değilmiş anlaşılan ;)

hoş geldin bu arada

mehmet senin turbondan daha büyük bi turbo ile 2600 devirde full boost görüyo bekir paşaoglu.. bi danış derim ;)

Dün saat 4 e doğru antep ünv e giriyordun ben karşı yoldaydım aracını canlı görmüş oldum gerçi bayaa kirliydi:)

Geri
Üst Alt