Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 cbk43 resımler

Maşallaah gelin gibi :) Hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. Arka stoplara bayıldım çok güzel gerçekten..

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuk abi sana dediğim FR olayını birdaha gözden geçirmeni şiddetle tavsiye ediyorum abicim :D

hayırlı olsun güle güle kullan..sağlıkla,sıhhatle...püh pühhh pühh maşallahhh....

( şimdi alınan leonlarda copa plus paketini ücretsiz veriyorlar,bizdeki şansa bak..geçen sene aldık bi pas pas verdiler sadece o kdr:))

hedıye konusunda cok cımrı bır marka bence seat copa paket bıtek dızellerde ucretsız dıye bılıyorum

Maşallaah gelin gibi :) Hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. Arka stoplara bayıldım çok güzel gerçekten..

@Çöllü Selçuk abi sana dediğim FR olayını birdaha gözden geçirmeni şiddetle tavsiye ediyorum abicim :D
tesekkurler onur senınde aynı sekılde bu arada selcuk abıde fr almıs
kazasız belasız inşallah..

sagolasın abıcım

Tekerleklerin düz bassin çöllü ile kardeş oldu arabalariniz desene:)

Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullan. Çıkardığın nazar boncuklarını görünmeyecek biryere yapmıştır bence.

yahu bana gene leon aldırıcaksınız sonunda ayıp be :D

maşallah kardeşim güle güle kullan

Ahaaa valla şimdi haberim oluyor bir kaç gündür pek bakamadım foruma valla süper olmuş... Her ikinizede de kazasız belasız güzel günlerde sürüşler diliyorum o halde harbiden çok mutlu oldum :)

sagolasın abıcım

Ahaaa valla şimdi haberim oluyor bir kaç gündür pek bakamadım foruma valla süper olmuş... Her ikinizede de kazasız belasız güzel günlerde sürüşler diliyorum o halde harbiden çok mutlu oldum :)

Geri
Üst Alt