Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 cbk43 resımler

Hayırlı uğurlu olsun hemşerim, kazasız belasız günlerde kullan inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun...SCW stickerı şart..:eek:key:

allah güle güle kazasız belasız kullan mak nasip etsin inşallah Maaşallah

yarın adana dayım fr ni görürsem yolunu keserim burak :D

burak şimdi arabasını siliyodur deymeyin ona yeni araba heyecanı içinde yatmadığına şükretmek lazım bende ilk aldıgım da nerdeyse içinde yatacaktım:D

burak şimdi arabasını siliyodur deymeyin ona yeni araba heyecanı içinde yatmadığına şükretmek lazım bende ilk aldıgım da nerdeyse içinde yatacaktım:D

abı dun baya bır gezdık ama sansıma hava yagmurlu onun ıcın sılmekle grasmıyorum ama ısın kotu tarafı ıkı hafta yokum araba ıkı hafta yatıcak :kizgin:

abı dun baya bır gezdık ama sansıma hava yagmurlu onun ıcın sılmekle grasmıyorum ama ısın kotu tarafı ıkı hafta yokum araba ıkı hafta yatıcak :kizgin:

neyse saglık olsun daha çok gezersin sonra benzin hesaplarsın sonra işte hepsi sırayla:eek:

Geri
Üst Alt