Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 cbk43 resımler

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar bugun aldıgım arabamın resımlerını yukluyorum sımdılık cok ıyı degıl daha sonra daha guzel fotolar gelıcek aracı baya bı kullandım cok guzel asık oldum resmen

not:stopların ordakı nazar boncukları cıkıcak annemı kırmamk ıcın koydum onları

Allah Kazasız belasız Kullanmak Nasip etsin.. Hayırlı Ugurlu Olsun Burak.. İmza resminde bi FR görmek beni harbiden mutlu edecek:D:eek:key:

üç kere MaaşallahMaaşallahMaaşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanman dilegimle :eek:key:

Allah Kazasız belasız Kullanmak Nasip etsin.. Hayırlı Ugurlu Olsun Burak.. İmza resminde bi FR görmek beni harbiden mutlu edecek:D:eek:key:

kaan ve selcuk abı tesekkur ederım abım fotolarını cekıcek profesyonel fotolarını cekınce ımzama yapıstırıcam selcek abı kolcak almıssın hayırdır leon alıcaksın sanırım

Allah nazarlardan korusun kardeşim

masallah tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanmayı nasip etsin allah :eek:key:

Allah hayırlı uğurlu etsin,Rabbim kazasiz belasiz binmek nasip eylesin kardeşim..

hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah

Geri
Üst Alt