Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 aud 24

igci_01

Kayıtlı Üye
Kendi aracımın fotograflarını çekmek daha nasip olmadı ama bugün kardeşim için yeni aracımızı adana aykan audi den teslim aldım.Araç A3 1.6 tdi s-tronic sportback,scuba mavi renginde attraction donanımı ayrıyetten progression +dynamic paketleriyle birlikte aldık.Çok amatör ve ani olmakla birlikte 3-4 tane fotoğraf çekebildim.
Kendi makyajsız leonumla karşılaştırdığımda diyebileceğim tek şey KALİTE...2009 makyajsız leonumla donanım olarak alarm eksik fazla olarakda sürücü bilgilendirme ekranı,kol dayama,xenon plus+far yıkama var.Sunroof olmasını çok istedim ama showroomda hazır olan bir araçdı,beklemek istemedim.Zaten sunroof haricinde herşey istediğim gibiydi.Umarım daha iyileri sizlerin olur.teşekkürler
IMG_0285.jpg
IMG_0286.jpg
IMG_0287.jpg
IMG_0288.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0285.jpg
    IMG_0285.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_0286.jpg
    IMG_0286.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_0287.jpg
    IMG_0287.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_0288.jpg
    IMG_0288.jpg
    91.8 KB · Görüntüleme: 87
Hayırlı olsun bende son 1 haftadır 1.6 tdi leon kullanıyorum inanılmaz az yakıyor 2.0 tfsi sonrası :D

Hayırlı Uğurlu Olsun Güzel Günlerde Kullan, modifiye fotoğraflarınıda görmek isteriz :eek:key:

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Geri
Üst Alt