Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01/01/2016 dan itibaren ehliyetler değişiyor

10 yıl sürede bir sağlık kontrolü iyi olmuş.ve b sınıfı ehliyetlerin kapsamı genişletilmiş.veya benim bilgim yeni oldu.şimdi tek soru ehliyeti yenilerken sağlık kontrolünden geçecekmiyiz tekrar

Ehliyetsiz bile trafiğe ve çıkmaya cesaret eden aptal lar var memlekete. 10 yıl da bir Sağlık muayenesi uzun bi süre ama hiç yoktan iyidir. Ehliyeti yenilen meyecek okadar çok insan var ki trafik te.

Power+Torque=TDI

Denetim olmadığı sürece boş bunlar. Napak para lazım sa devletimize yenilicez ehliyetleri :)

Bizim şimdi A2 ehliyet kalacak ama B-E olan ne olacak tam karmaşa birde eve posta yapılacak olanlar yeni alanlar için sanırım yoksa 15tl vermem birde tek anlaşmalı sağlık kurumu yapacaksa iyi fiyat gelecek devlet hastanesi bile normalde iyi para alıyor

kurye ile elden teslime verildi

@memet_one hekim 15 tl nin içinde değil sadece sağlık kuruluşundan ehliyet için yenileme sağlık muayenesi yaptıracaksın sanırım

10 yıl sürede bir sağlık kontrolü iyi olmuş.ve b sınıfı ehliyetlerin kapsamı genişletilmiş.veya benim bilgim yeni oldu.şimdi tek soru ehliyeti yenilerken sağlık kontrolünden geçecekmiyiz tekrar
Evet Özkan abi değiştirirken alacağız sağlık raporu. Sağlık ocağı vs gibi yerlerden

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Ehliyetsiz bile trafiğe ve çıkmaya cesaret eden aptal lar var memlekete. 10 yıl da bir Sağlık muayenesi uzun bi süre ama hiç yoktan iyidir. Ehliyeti yenilen meyecek okadar çok insan var ki trafik te.

Power+Torque=TDI

Aynen ama 2020 den sonra mecbur kardeşim

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Bizim şimdi A2 ehliyet kalacak ama B-E olan ne olacak tam karmaşa birde eve posta yapılacak olanlar yeni alanlar için sanırım yoksa 15tl vermem birde tek anlaşmalı sağlık kurumu yapacaksa iyi fiyat gelecek devlet hastanesi bile normalde iyi para alıyor

kurye ile elden teslime verildi

Sadece 15 tl ile bitecekse iyi bence..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt