Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01/01/2016 dan itibaren ehliyetler değişiyor

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
f24ca0283089c10945d8097179f0726b.jpg

9e6d626b92cf387c656fcc7bff09e8b3.jpg

727eac5b30d292c4f0c8e9696bf555d5.jpg

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Aynen sametim...düzene girecekse ehliyet ve trafik isleri...varsin alsinlar kardeşim...

Evet kabulleniyorum, devletimiz vergilerle ayakta duruyor ama bu kadarı fazla. Alırken kepçeyle verirken çay kaşığı. Yok ya,
hakkım varsa kesinlikle helal etmiyorum.
Benzine 8 kuruş indirim iyi güzel, 2 gün sonra 15 kuruş zam :) ne için yapıyor sıcak para akışına teşvik için :)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Devlet kuru yere yatmaz arkadaş işini bilir valla...alacağını hertürlü alir kacari yok..
Ama bu alinan paralar haksiz yere aliniyor ve iyi işlere harcanmiyorsa benimde hakkim helal degil aslaaa...

Devlet kuru yere yatmaz arkadaş işini bilir valla...alacağını hertürlü alir kacari yok..
Ama bu alinan paralar haksiz yere aliniyor ve iyi işlere harcanmiyorsa benimde hakkim helal degil aslaaa...

Abi bir söz var;

Devlet ile çalışırsan vereceğin, Allah ile çalışırsan alacağın olur :)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt