Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'ye Küçük iki yenilik...

sonunda yaptı abi çerçeveyi siyah, ne zaman yapacak diye bekliyordum rahatladım :)

çok daha güzel oldu şimdi :)

Kaan Abi maşallah çok güzel olmuş.

Geçenlerde bişeye bakarken .seatcupra.co.uk'de bunu gördüm çok hoşuma gitti. Modelini bulup eklerim.

DSC_0395.jpg

edit : model Kenwood dnx520vbt

Abi biraz pahalıymış :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-kenwood-dnx520vbt-volkswagen-seat-skoda-32472072/detay

bence leon hiç kasa falan değiştirmesin bi 10 sene daha satar...çatır çatır..
Eminim ki Bilal seat yetkilileri ayni kaygiyi tasiyordur..yeni model acaba bu kadar tutulacak mi diye:)
sonunda yaptı abi çerçeveyi siyah, ne zaman yapacak diye bekliyordum rahatladım :)
çok daha güzel oldu şimdi :)
Cok saolasin Ozanim:)
Kaan Abi maşallah çok güzel olmuş.

Geçenlerde bişeye bakarken .seatcupra.co.uk'de bunu gördüm çok hoşuma gitti. Modelini bulup eklerim.

edit : model Kenwood dnx520vbt

Demek ki dun gece ayni anda gormusuz..ben de orada gordum aksamdan bu yana arastiriyorum ama Turkiyede bulmak zor bunu..cok orjinal duruyor ama..saolasin Erhanim:)

Kenwood yazmasa üstünde çok güzelmiş :)
Şarjlı el süpürgeleri geliyo aklıma o markayı görünce :D

Harbiden yakışıklı olmuş
yanlız sanırım herkez antene hasta oldu :)
banada lazım garaja girerken takılıyo kopcak diye korkkuyorum :)
nası nerde yaptırabliriz.

Kaan abi anteni taktıktan sonra hiç değişim oldumu cızırtı vs konusunda?

Kenwood yazmasa üstünde çok güzelmiş :)
Şarjlı el süpürgeleri geliyo aklıma o markayı görünce :D
Ya da blender:)
Harbiden yakışıklı olmuş
yanlız sanırım herkez antene hasta oldu :)
banada lazım garaja girerken takılıyo kopcak diye korkkuyorum :)
nası nerde yaptırabliriz.
Protactaki cocuklar almis yanindaki aksesuarcidan takmislar ben de bayildim.. 25 lira fiyati..
Kaan abi anteni taktıktan sonra hiç değişim oldumu cızırtı vs konusunda?
Serbayim hicbir sorun yok.. Dedigim gibi antensiz de cekiyor aynen:)
Erhan aslinda bu kalitede bir alet icin iyi yani 2500e falan dusse daha da iyi.. Garmin navigasyon var alette.. Bakalim bir arayim saolasin arayip ugrasmissin .

Benim logo çerçevesindede var ama yenilenecek gibi güzel oluyor ne kadar tutdu acaba..?

Gayet güzel olmuş....

Geri
Üst Alt