Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'ye Küçük iki yenilik...

İkisi de çok güzel olmuş bence. Özellikle anten.

Saol abim yarin firsat yaratip ugruyacagim..Bu arada aktepe de 3500 gibi bir fiyat yazmis sahibindendeki sitesinde..ama yuzyuze bir konusmali..cok saol tekrar

o paralara RNS 510 varken neden başka cihazlar erya 2.700 fiyat demişti geçenlerde ;)

ıkı uygulamada guzel olmus abı.anten boyu kısalınca cekımde b degısıklık oldumu hep merak etmısımdır:)

usta bende var necvox dvd navigasyon tv dokunmatik direksiyon uyumlu tam yerine oluyor 1550 1600 tl civarı istersen yardımcı olurum sana

Anten .çok hoşuma gitti benimde bulmam lazım maşallah nazar değmesin bu arabaya denecek söz yok turbo gouge taktır güzel olur... Greddy taktırdım gayet başarılı....

İkisi de çok güzel olmuş bence. Özellikle anten.
Ayberkim cok saol..
o paralara RNS 510 varken neden başka cihazlar erya 2.700 fiyat demişti geçenlerde ;)
Bakalim bugun ben de bir fiyat alicam..
ıkı uygulamada guzel olmus abı.anten boyu kısalınca cekımde b degısıklık oldumu hep merak etmısımdır:)
Can cok saol...cekmede bir sorun olmadi..gerci anten yokken de ayni cekiyordu:)sirf anten cikinca actim merakimdan,aynen calisiyordu..
usta bende var necvox dvd navigasyon tv dokunmatik direksiyon uyumlu tam yerine oluyor 1550 1600 tl civarı istersen yardımcı olurum sana
Ben 1200'e buldum da ekran kalitesi hosuma gitmedi..saolasin
Anten .çok hoşuma gitti benimde bulmam lazım maşallah nazar değmesin bu arabaya denecek söz yok turbo gouge taktır güzel olur... Greddy taktırdım gayet başarılı....
Cok tesekkurler Serhat..gauge eninde sonunda takilacak zaten:)

aynen cok ıyı ya gercekten

bence leon hiç kasa falan değiştirmesin bi 10 sene daha satar...çatır çatır..

Geri
Üst Alt