Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'ye iki yilbasi hediyesi:)

kaan gule gule kullan pıoneer cıhaza bende bakmıştım cok guzel bır cıhaz

gule gule kullan guzel alet yanlız renk farkı olmus cercevede komple piano black boyatmanı onerırım daha şık durur.

MaşeAllah çok güzel olmuşlar..güle güle kullan..

Kaan şu beğenmediğin alternatife yorumlarınla hevesimi kaçırdın yahu:) ben şimdi kaşınmaya başlarım rahat duramam satarım bu arabayı, alt tarafı bluetooth TV DVD navi ... için teybe o kadar para vermek hiç içimden gelmiyor...

üstad hayırlı olsun.on numara olmuş.sana sorum izninle 1-teyp nereden ve kaça alındı.2-ankara'da bu işleri yapabilen bir elektronikçi var mı?(bu konuyu şimdi açacağım.süper süper....

kaan abi valla benim de hevesimi kaçırdın..o aletlerden alayım diyordum ama ses kalitesi düşecekse hiç taktırmam...
dokunmatiğinde vs. değilim..
dvd okuyabilsin..klip oynatsın...bluetooth'u olsun bana yeter..
ama senin aldığın bu pioneer'ın fiyatları şu ara beni kasar =)

Güle güle kullanın yakışmış:)Darısı başımıza:eek:

xx

Arkadaslar iyi dilekleriniz icin sonsuz tesekkurler..tekrar soyluyorum biraz arastirmakla iyi fiyatlara alabilme imkanlari var..Zafer abi sayesinde sunu anladim gercekten marka demek hersey demek..tamam uc bes fazla veriyorsunuz ama icinize siniyor..saolsun aktepe sound tum sistemleri deneme sansi tanidi bana hangisi icime sinerse onu alma sansi tanidi..iscilikleri de iyi..alette navigasyon tum avrupa, bluetooth,sd,usb,ipod gibi harika ozellikler var..dvd oynatiyor..daha ne olsun..ve harika EQ ayarlari var..cok genis bir ayar bandi var..ses kalitesi muhtesem..ama Cyclon ve diger markalarin ses kalitesi gercekten orjinal teypten kotuydu..seat.co.uk sitesinde satilan Kenwood da ayni yerde var o daha pahali ama almak isteyenleri gorsel anlamda daha fazla doyuracak bir alet..tabi fiyat daha fazla..

Geri
Üst Alt