Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'nin Beyaz Leon'u Artık Satılık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınası bir Leon,hayırlı satışlar Kaan..

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
Arkadaşlar dün akşam aracımı forumdan Oğuz kardeşime teslim ettim. Artık yeni sahibi kendisidir. İyi günlerde kullansın. Çok da yakıştı maşallah. Yeni aracımı doğuş otodan cumartesi plakalar çıkarsa tabi teslim alacağım. Yeni aracım da Golf 1.4 TSi ACT BMT DSG 140 hp Highline+ Led plus Viraja duyarlı Bixenon Paketi olarak karar kıldım. Epey donanımlı bir araç. Rengi yine beyaz oldu.. 17" jantları da beni sevindiren bir detay. Fotoğrafları paylaşacağım. Dolayısıyla konumuz kapanabilir:) teşekkürler

Arkadaşlar dün akşam aracımı forumdan Oğuz kardeşime teslim ettim. Artık yeni sahibi kendisidir. İyi günlerde kullansın. Çok da yakıştı maşallah. Yeni aracımı doğuş otodan cumartesi plakalar çıkarsa tabi teslim alacağım. Yeni aracım da Golf 1.4 TSi ACT BMT DSG 140 hp Highline+ Led plus Viraja duyarlı Bixenon Paketi olarak karar kıldım. Epey donanımlı bir araç. Rengi yine beyaz oldu.. 17" jantları da beni sevindiren bir detay. Fotoğrafları paylaşacağım. Dolayısıyla konumuz kapanabilir:) teşekkürler

Yeni araçlarınız hayırlı olsun Maaşallah. Golf baya baya dolu güzel bir araba . Maliyeti ne kadar oldu acaba .

Anahtar teslim 66000 tl. 2 yıl garanti de uzattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt