Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'nin Beyaz Leon'u Artık Satılık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı yeni araba almak için satıyorum. Bilen biliyor zaten ama hatırlatmak amacıyla kazası boyası olmayan bir araba.. Hala çok kararsızım.. 2013 Beetle ya da Golf 7 Tdi Dsg alacağım.. İlanım daha yayında olmamış olabilir. Arada fotoğraf güncelliyorum. Tabiki foruma özel ikram olacaktır :) İlanda istediğim fiyat 34000 TL ..
Seat Leon 1.4 TSI Style Model 34.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - Pasif İlan - 113701305
İlan No:113701305

Çok teşekkürler arkadaşlar..

Kaan hatırlarsan ben almayı düşünmüştüm sonrasında ozanın leonu almıştım demekki bekleseydim satmanı yaşlanıcakmışım burdan sitedeki dostlarıma sesleniyorum araç 10 üzerinden 11 numaradır kaçırmayın derim
Hayırlı satışlar kaan inş. Aracın değerini bilecek birine gider

Kaan hatırlarsan ben almayı düşünmüştüm sonrasında ozanın leonu almıştım demekki bekleseydim satmanı yaşlanıcakmışım burdan sitedeki dostlarıma sesleniyorum araç 10 üzerinden 11 numaradır kaçırmayın derim
Hayırlı satışlar kaan inş. Aracın değerini bilecek birine gider
Hatırlamaz mıyım çok saolasın. Vallahi aslında daha yüksek araçlar vardı planda ama evin kredisi biraz zorladı.. En mantıklı seçim bu ikisi olacak gibi. Güzel sözlerin için tekrar çok teşekkürler:)

Hayırlısı Olsun Sitede nadir güzellikteki ve temizlikteki arabalardan Biri..

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt