Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'nin Beyaz Leon'u Artık Satılık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakikaten araba on numara görünüyor, hayırlı satışlar

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
Kaan hatırlarsan ben almayı düşünmüştüm sonrasında ozanın leonu almıştım demekki bekleseydim satmanı yaşlanıcakmışım burdan sitedeki dostlarıma sesleniyorum araç 10 üzerinden 11 numaradır kaçırmayın derim
Hayırlı satışlar kaan inş. Aracın değerini bilecek birine gider

Öncelikle hayırlı satışlar. Bu arada digiersoy'a bi sorum olacak? İmzandaki Leonun ön alt ızgarasındaki yazı, kırmızı şeritler var onlar reklam bandımı yoksa başka bir şey mi bende yaptırmak istiyorum çok güzel duruyor.

hayırlı satışlar Kaan abi :) Araç maşallahı var

• Beğen
Çok saolun arkadaşlar. Dediğim gibi arabamdan son derece memnunum. Maksimum 2 ay bekleyeceğim. Eğer istediğim rakamdan çok daha aşağıda ölü fiyatlar gelirse satmaktan vazgeçip binmeye devam edeceğim. Tekrar güzel sözleriniz için çok teşekkürler:)

Cok temiz aracin var iyi bakilmis belli hayirli satislar

• Beğen
Öncelikle hayırlı satışlar. Bu arada digiersoy'a bi sorum olacak? İmzandaki Leonun ön alt ızgarasındaki yazı, kırmızı şeritler var onlar reklam bandımı yoksa başka bir şey mi bende yaptırmak istiyorum çok güzel duruyor.
sorunu dıgıerseyo sormussun ama sanırım daha gormemıs dostum onlar motorcuların kullandıgı serıtlerden jantlarada kullanılıyor dıye bılıyorum bu arada hayırlı satıslar aba gercekten cok dırı ve bakımlı duruyor

Hayırlısı olsun...Alınası ender araçlardan biri,niyeti olan varsa kaçırmayın derim...

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt