007'nin Beyaz Leon'u Artık Satılık.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

007'nin Beyaz Leon'u Artık Satılık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı yeni araba almak için satıyorum. Bilen biliyor zaten ama hatırlatmak amacıyla kazası boyası olmayan bir araba.. Hala çok kararsızım.. 2013 Beetle ya da Golf 7 Tdi Dsg alacağım.. İlanım daha yayında olmamış olabilir. Arada fotoğraf güncelliyorum. Tabiki foruma özel ikram olacaktır :) İlanda istediğim fiyat 34000 TL ..
Seat Leon 1.4 TSI Style Model 34.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - Pasif İlan - 113701305
İlan No:113701305

Çok teşekkürler arkadaşlar..

digiersoy

Kayıtlı Üye
Kaan hatırlarsan ben almayı düşünmüştüm sonrasında ozanın leonu almıştım demekki bekleseydim satmanı yaşlanıcakmışım burdan sitedeki dostlarıma sesleniyorum araç 10 üzerinden 11 numaradır kaçırmayın derim
Hayırlı satışlar kaan inş. Aracın değerini bilecek birine gider

007

Kayıtlı Üye
Kaan hatırlarsan ben almayı düşünmüştüm sonrasında ozanın leonu almıştım demekki bekleseydim satmanı yaşlanıcakmışım burdan sitedeki dostlarıma sesleniyorum araç 10 üzerinden 11 numaradır kaçırmayın derim
Hayırlı satışlar kaan inş. Aracın değerini bilecek birine gider
Hatırlamaz mıyım çok saolasın. Vallahi aslında daha yüksek araçlar vardı planda ama evin kredisi biraz zorladı.. En mantıklı seçim bu ikisi olacak gibi. Güzel sözlerin için tekrar çok teşekkürler:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hayırlısı Olsun Sitede nadir güzellikteki ve temizlikteki arabalardan Biri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...