Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'nin Başına Gelen.. :(

Büyük geçmiş olsun kaan öncelikle sana bişey olmamış şükür kardeşim...

Yanlız nazara göze geliyoruz kardeşim ama senin gibi birinin arabasında olması şaşırtıcı çünkü ince eleyip sık dokuyan bakımlarını zamanından önce yaptıran arabayı zorlamayan birisin merak ettim garantiyi niye uzatmadın ve doğuşa hertürlü bastır 7000tl yok iyi niyet indirimi v.s. hikaye 1tl bile vermeden benim arabamı yapın de bence hertürlü hakkını ara kardeşim.....

Tekrar geçmiş olsun kaan............
Engin uzatılmış garanti de vardı. yani 2 + 2. ama o da bitti. iyi niyet indiriminden umutluyum. 2bin lirayı geçmezse şükredicem. indirimsiz 7000lira civarı tutabilir dedi Hüseyin dün. Ama elinden geleni yapacak. Bu arada 1 haftayı da aşacak sanırım.. Bu vesile ile geçmiş olsun dileyem dilemeyen herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler. yine sizi bilgilendiriyor olacağım gelişmelerden.

dostum geçmiş olsun bende de 2009leon var abs beyni yandı garantisi biteli 1 hafta olmuştu iyi niyetede almadılar son bakımını serviste yapmadım diye.4 bin lira ödedim abs beynine eğer seninki iyi niyete giriyorsa hiç bekleme git hallet kurtul.ne yaparsan yap başka çare bulamazsın.

dostum geçmiş olsun bende de 2009leon var abs beyni yandı garantisi biteli 1 hafta olmuştu iyi niyetede almadılar son bakımını serviste yapmadım diye.4 bin lira ödedim abs beynine eğer seninki iyi niyete giriyorsa hiç bekleme git hallet kurtul.ne yaparsan yap başka çare bulamazsın.
Valla Uğur tüm bakımlar serviste yapıldı hep esenyurt doğuşta..ümid ediyorum doğuş oto güvenimizi sarsmayacak..

walla bende buna benzer bi sıkıntı yaşadım diye leondan soğudum.golf veya poloya yöneldim.yeni alacağım arabanın garantisinide 4 yıla uzatcm ve 4 yılı dolmadan değişcem arabayı.

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
geçmiş olsun böyle bir durumda tüm sorumlulugu üstlenmesi lazım servisin

bu kullanıcı hatası değilki ne iyi niyet indirimi kendilerinin yapması lazım saçmalık bu

işte sans bu Kaan abı arabayı aglatan bagırtan adamların arabası sapasaglam senın gıbı temız duzgun kullanan adamın arabasının basına bı sey gelıyor :( esenyurt takı arkadaslarla bıldıgım kadarıyla aran cok ıyı ınsallah ellerınden gelırde garantıye sokarlar bu durumu !! gecmıs olsun tekrar

çok geçmiş olsun,garantisi bitmiş dışarıda özel bi serviste yaptırın bence eğer garanti karşılamıyacaksa

Geri
Üst Alt