Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 Leon'dan hafif zırıltı sesi?

havaların bozmasıyla birlikte bir sıkıntı daha dikkatimi çekti yoldaki tüm toz toprak uzak tefek ne varsa tekerden çamurluğa atıyor sanki bu ses araç çoğaltıp içeri veriyor bu çamurluk ne kadar sert plastik madde böyle ses yalıtımı böyle sizde de bu şekildemi 2014 kasa Leon'da?
yolda ufak kum toz pislik bukadar fazla ses gelmesi hiç hoş değil yaw görüşleriniz nelerdir?

kapıdan gelen zırıltı seside hala devam ediyor hatta biraz daha arttı sanırım servise götürmeye vakitte yok ne yapcam bilmem.

Ben 2013 kullanıcısıyım sizin bahsettiğiniz seslerin hiç birisi yok hatta camurluklardan bozuk yolda gittiğim halde hiç ses duymadım. Siz en iyisi servise uğramak için zaman ayarlamaya çalışın yada servisinize rica edin pazar günü bir ustayı birkaç saat gelmesi için uğraşsın

kum taş çakıl sesleri o kadar şiddetli içeri geliyor ki çok rahatsız edici şimdi sizde bende böyle bir şey yok deyince dahada kıllandım yav cumartesi açıksa gideyim

toprak, çakıl vs sesleri eski aracımda büyük bir şikayetimde, Leon'da o konuda hiç bir şikayetim yok, sadece kışlıkları taktırdığımdan beri kaldırdığı suyun davlumbaza çarpma sesi gelmeye başladı. Bir de sağ A sütunu ya da sunrooftan bir yerlerden tıkırtı geliyor, bir ara vakit bulursam göstereceğim.

aradım cumartesileri sadece bakıma gelenlere yardımcı oluyormuş doğuş oto Esenyurt hafta içi gitmem lazımmış birde işten izin alacaz pff...

Arkadaşlar havaların soğuması ile ses daha çok çoğaldı ve nerden geldiğini anladım netleştirdim hız gösterge panelinin direksiyonla arasındaki plastik kısımdan geliyor elimle hafif bastırınca ses gidiyor yarın iş yerinden izin alıp doğuş oto Esenyurt'a gidicem umarım araç burada kalsın demezler yada büyük bir işlem değildir.

arkadaşlar sonunda sinir bozucu sesi çözdük hiç akla hayale gelmeyecek yerdenmiş neyse ki ilgilenen arkadaş uğraştır buldu çok deneme sürüşü yaptık ses kesildi resimde çektim sizinde başınıza gelirse nokta atışı yaparsınız sorun korna ve airbag kutusunda orayı çıkartınca arkada 2 tane yay var onlar gevşemiş zırıltı sesi yapıyor elle sıkılarak da sıkılıyor ve mum sprey uyguladı şuanda ses yok bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.

nGqMZV.jpg

025n9B.jpg

Arkadaşlar merhaba bu sabah soğukken aracıma bindiğimde yine aynı sesin olduğunu duyunca kriz geçirdim okadar işten izin aldım servise gittim 100 takla rica minnet işlem yaptırdık yok gösterge panelinin altında direksiyon ile ayıran plastik hala zırıltı yapıyor çıldırcam elimle ellediğimde kesiliyor hafta sonu slikon sprey sıkıcam kendim bakıcam başımın çağresine sanırım internette araştırdım başkalarınında başında aynı dert var bizim forumda yeni kasa leonu olanlar lütfen yorum yapabilirlermi sabah soğukken hiçmi ses yok araçlarda ön gösterge paneli çevresi çok merak ettim?

Geri
Üst Alt