Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km Araç Satışları ve Yeni Merakı

Takılmayın bunlara bu kadar :) artık bende fullemiycem depoyu ağırlık yapmasın :)

Yok Abi hiç takıldığım bi durum değil aslında :) Tam tersi gülünç bi durum.
Son model arabadan inip mekanda çay,su içen adamları gördükçe .. puhaha

Bence bu iş hastalık vs. işi değil Serhat Abi. Ben senin demek istediğini çok iyi anladım ancak bu işin tamamen, otomobil, cep telefonu gibi ıvır zıvır şeylerin ülkemizde statü göstergesi olarak kullanıldığını da unutmamak lazım.
Çevremde nice adamlar biliyorum son model Audi'ye binip 3-5 liranın hesabını yapan. Nice adamlar biliyorum 90 model Accent'e binip en kral mekanda bütün masanın hesabını çeken.
Ama diğer adam zenginlik göstergesi olarak Audi'ye biniyo, 3-5 kuruşun hesabını yapıyo sonra. Bence çok komik bi durum :)

işte bende bunu diyorum Ayberk herkes senin dediğin gibi kral olsa asker kim olacak :) o kadar adamla uğraşıyorum ki hayatımda anlatamam bi örnek versem şurda sadece bitane ölürsünüz gülmekten ben üzülsem mi gülsemmi bilemem.....:)

Hadi Bitane Anlatıyım :)
Bi eleman geldi bana çalışmaya memleketinden geldi İstanbula gördü etti gözü açıldı bu sefer başladı 2 ay olmadan daha iyi para kazanacağı iş bakmaya :) dedim biraz daha piş istanbulda yutarlar seni ama bunun gözü hep dışarıda :) sonra geldi abisi de bi yerde çalışıyomuş içkili dedi onun yanında çalışıcam iyi para var dedi ayrıldı işten sonra bi öğrendim hapse girmiş adam yaralamadan..... meğer içkili yerde çalışan abisi abla olmuş :( o tabiki bunu biliyomuş ama ne enteresan ki daha iyi para kazanabilmek çabuk kazanmak değil bi yerde tutunup göze girmek işverenin sana sorumluluklarla eğitim vermesini beklemektir ve bu süreç içinde çalışmak.... ben bugüne kadar Allah biliyo benden çıkan personelin iyi bir iş yapıp iyi bir yere geldiğini göremedim inan görmek isterdim hatta birçoğuna yardımda ettik ama onlar cep telefonu araba tarz peşiinde neden? aileden öyle görmüşler çünkü onlara göre zenginlik o kadar... malesef daha neler var Ayberk bi dinlesen gülsen mi ağlasan mı bilemezsin kardeşim.... Artık ben şaşırmıyorum şaşıramıyorum malesef......

Geri
Üst Alt