Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km Araç Satışları ve Yeni Merakı

kredi olanakları da etkili satışlarda..
bi de markadan markaya ya da modelden kotayı bazen distribütörler düşük tutuyo..

kredi olanakları da etkili satışlarda..
bi de markadan markaya ya da modelden kotayı bazen distribütörler düşük tutuyo..

evet hele bu tür kampanyalar olduğunda sadece araç satışından değil az araç geldiğinden araç bulunamıyo! parça bile bulunamıyo.......

Türkler olarak gösterişi seven insanlarız. Rahat ödeyeceğimiz bir taksit atıyorum 1.000 liraysa 1.500 e girip daha iyisine bineriz ama benzin koyamaz kapıda tutarız. Ne insanlar var kirada oturup cayennelerle gezen. Ulan git ev al altınada bir golf al dimi ama yok cayenne'im var. Bu durumda bunun gibi. Normal yani :D

Türkler olarak gösterişi seven insanlarız. Rahat ödeyeceğimiz bir taksit atıyorum 1.000 liraysa 1.500 e girip daha iyisine bineriz ama benzin koyamaz kapıda tutarız. Ne insanlar var kirada oturup cayennelerle gezen. Ulan git ev al altınada bir golf al dimi ama yok cayenne'im var. Bu durumda bunun gibi. Normal yani :D

ama ben de kirada oturup Porsche'u tercih ederim Erhan'ım.. :D :D

Valla Araba bi hastalık ve ben istediği hayalindeki aracı alıp harcamalarını kısan ve 20tl benzinle dolaşan insanları yadırgamıyorum.... benzin ışığı yananları da... bu sadece bizim ülkemizde yaşanıyomuş gibi konuşmanın da manası yok amerikada bile birçok olayda insanların en son klasik araçlarını satmayı düşündüklerini hatta arabayı yatırıp sadece bakanları da görüyoruz sorun krizde araba alanlarda değil..... krizde neyle karşılaşıcağınız belli olmaz tavanda olan işiniz bi anda sıfırı tüketir altınızdaki ferrariden vazgeçmek sorunda kalırsınız... krizin hayatta dokunmaz dediği birçok firmanın bi anda paramparça olduğuna çoğu kez şahit olduk.... şimdi ben hayalimdeki arabayı almak için bişeylerden vazgeçmem gerekiyosa ve ben bunu göze alabiliyosam yaparım benzin ışığım yanık dolaşsam bile.... şimdi bu insanları yadırgarken birçoğunuz cebinizde olmayan parayla kredi kartıyla parçalara dünya paralar vermiyomusunuz? bazen ödeyemediğiniz hesaba katmadığınız gelişmeler olmuyomu? kimse büyük lokma yesin ama büyük konuşmasın bunu ticaretin içinde olan insanlar anlar ancak...
Not: Hayat İnsana Şaşırmamayı Soğukkanlı Olmayı Öğretebildiyse Hayattır............

Buda Benim Fikrim....

Bence bu iş hastalık vs. işi değil Serhat Abi. Ben senin demek istediğini çok iyi anladım ancak bu işin tamamen, otomobil, cep telefonu gibi ıvır zıvır şeylerin ülkemizde statü göstergesi olarak kullanıldığını da unutmamak lazım.
Çevremde nice adamlar biliyorum son model Audi'ye binip 3-5 liranın hesabını yapan. Nice adamlar biliyorum 90 model Accent'e binip en kral mekanda bütün masanın hesabını çeken.
Ama diğer adam zenginlik göstergesi olarak Audi'ye biniyo, 3-5 kuruşun hesabını yapıyo sonra. Bence çok komik bi durum :)

Kesinlikle..

Geri
Üst Alt