Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 km araç ve ufak tefek tatsızlıklar..

Teşekkürler dostlar, ben de önce gidip bir servise danışmayı düşünüyorum, daha sonra da gerekirse iyi bir usta araştırıp ona göstermeyi.

Ayrıca bugün kasko için Anadolu sigortadan fiyat aldım. Peşin 1783tl, taksitli 1868tl. %15 akademik personel indirimiyle berabermiş. Araç 1.2 TSI DSG Style paket. Nasıl fiyat sizce arkadaşlar?

Teşekkürler dostlar, ben de önce gidip bir servise danışmayı düşünüyorum, daha sonra da gerekirse iyi bir usta araştırıp ona göstermeyi.

Ayrıca bugün kasko için Anadolu sigortadan fiyat aldım. Peşin 1783tl, taksitli 1868tl. %15 akademik personel indirimiyle berabermiş. Araç 1.2 TSI DSG Style paket. Nasıl fiyat sizce arkadaşlar?
kıvanç kardeş bence kesinlikle servise yaptır faturanı al yarın boya atarsa sıfır boya garantisinden de faydalanırsın...özel serviste de muhattap arar bulamaz kavga edersin yarın bir gün...ayrıca yarın aracı satarken aracımda gr boya yok diyemezsin tramerde görünmeyecek diye çünkü ekspertie götüren adam ön tampon boyalı yı duyunca direk araçtan kaçar çünkü yalan devreye girer...bence paşalar gibi servise git...hiç girme başka bir yere garantili araçta...kasko da baya pahalıymış ya...demekki sıfır araç alsak yandık...ben 2007 ekim de sıfır aldığımda 1000 tl idi şimdi de 900 e yaptırdım araç 5.yılında ama...sıfır kaskocu arkadaşlara bir danışmak lazım...

kıvanç kardeş bence kesinlikle servise yaptır faturanı al yarın boya atarsa sıfır boya garantisinden de faydalanırsın...özel serviste de muhattap arar bulamaz kavga edersin yarın bir gün...ayrıca yarın aracı satarken aracımda gr boya yok diyemezsin tramerde görünmeyecek diye çünkü ekspertie götüren adam ön tampon boyalı yı duyunca direk araçtan kaçar çünkü yalan devreye girer...bence paşalar gibi servise git...hiç girme başka bir yere garantili araçta...kasko da baya pahalıymış ya...demekki sıfır araç alsak yandık...ben 2007 ekim de sıfır aldığımda 1000 tl idi şimdi de 900 e yaptırdım araç 5.yılında ama...sıfır kaskocu arkadaşlara bir danışmak lazım...
galiba doğru diyorsun dostum. 0 araç diye tramerden kaçmak yerine, her şeyin belgeli, orijinal olması daha önemli heralde.. Servis garantisi de cabası. Yarın bir servise götüreyim bakalm ne diyecekler..

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Yarın aracı aldığım Kayadibi servisine götüreceğim. Ön taraftaki ufak hasarları karşı tarafın sigortası karşılayacak sanırım? Elimde kaza tutanağı var? Arka taraftaki ufak iki parça sürtmeyi de cebimden yaptırmayı ya da kasko yaptırdıktan sonra mini onarım vasıtasıyla yaptırmayı düşünüyorum.

Ne dersiniz? Servis ne kadar yolar bizi sizce?

Geri
Üst Alt