Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0 - 60.000 km arası Leon aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LEONISM

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçenlerde arkadaşımın aracı için konu açmıştım , SUBARU LEGACY için , araç satılmak üzere ,

32000 nakite gidiyor, üzerine bi miktar koyup , 0 leon ya da 2. el düşünüyoruz. Ben 0 km dizel dsg tavsiye ettim ancak sıra olayını falan beklemeden piyasadanda bişeler alabiliriz.

Az km gitmiş bir leon arıyoruz , 2009 - 2010 model dizel benzin farketmez , ben sahibinden'e bakacam yine fakat , eş - dost satan bi tanıdığınız varsa paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar...

2. eller çok pahalı ya , 0 ları 37.500 e falan bırakıyorlar , anlam veremedim.

Sahibinden'de iş yok , internete koymayıp satmayı düşünen varsa uygun fiyata buradan paylaşırsa sevinirim.

Doğukan düşünürseniz 2010 style beyaz sanruflu 34500km'de tsi leon bende var. Tek sıkıntısı araç kredili alınmış üzerinde rehin var, düşündüğüm rakam 35.500TL. Değişen boyanan hiç bir şey yok. Sonradan orjinal aero spoyler kondu başka hiç bir fark yok. Düşünürseniz 533 374 7983'ten bana ulaşabilirsin. Gidilen yol İzmit - İstanbul ile İstanbul - Tekirdağ olarak genelde şehirdışı ağırlıklı oldu.

bende aracımı satmayı düşünüyorum 1.6 stylance 2009 beyaz 29bınde araç kaza boya yok ön cupra tampon ruhtsata işli brc sıralı sistem var düşünürseniz fiyat 32.000

Paylaşımlarınız için teşekkürler , arkadaşa attım linki serbay abi cevap gelirse haber veririm.

3-5 ay sonra benim arabayı verelim olmaz mı kardeşim.. :D :D

aracı bilmiyorum ama spoiler hariç beğenmedim :) jantlar egsozlar falan olmamış bence

bu arada sahibinden bir arkadaş bana füme bi legacy ile takas teklif etti.senin arkadaşın mı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt