Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0,59 promil alkolden Ehliyetimi Aldılar 6 ay :(:(

Ben marifetmis gibi anlatmiyorum bana soyluyorsan guzel birsey degil yapinca anliyorsun ama is isten gecince hata olur olmaz degil...

Hadi geçmiş olsun.
Sevindim ehliyetinin gittiğine zira ehliyet gitmeseydi alkollü araç kullanmaya devam edecektin sonrasında ya birisinin canını yakacaktın yada kendi canını inşallah 6 ay sonra ehliyetini alınca tekrar alkollü kullanmazsın

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
komık bı sey ama hayatımda ıckı yı seven bır ınsan degılım ve alkollu olarak (maksımum 3duble) 3 kere araba kullandım ıkısınde polıs cevırdı bırınde muayene bıtmıstı alkol kontrolu kaynadı dıgerınde de bir kac promılle yırttım o sucluluk duygusu bıle yeter belkıde bunlar uyarı o yuzden zaten aramın ıyı olmadıgı alkol le araba kullanacagım zaman hıc muhattap olmuyorum !!! alkol almaya gıdenler ıcın ıdeal bır adam ım

• Beğen
vallahi kardeşim çocuğu olan ve trafikte araç kullanan biri olarak hiç geçmiş olmasın bana sorarsanız 6 ay bile az bende alkol alıyorum ama asla araç kullanmıyorum şimdi kızacaksın ama ilerde çoluk çocuk sahibi olunca anlarsın ne demek istediğimi bence bir daha alkollü araç kullanma

geçmiş olsunnn 2005 de bende 0,53 le vermiştim :)

Alkol alıpda direksiyon başına geçmek utanılacak bir durum diye biliyordum :rolleyes: burda yazılması çok enteresan :confused: nasıl oluyorda alkolle direksiyon başına geçiyorsunuz anlamak zor, bir kaza halinde direk katil olursunuz... ömrünüz bu acıyla geçer... Tekrar izleyelim;

http://video.ihlassondakika.com/vide...441&hbr=312631

http://www.seatclubworld.com/video-37/hepimizin-ara-sira-izlemesi-lazim-6612/

off..o akıl hastanesinde, kucağında bebekle oturan kadının olayı harbiden fena...

cok gecmıs olsun. arkadaslar bole bı hakkımız var cevırmede uflettıgı zaman gecmısse eger kan tahlılı yaptırmalarını ısteye bılırsıznız zaten kan tahlılı yapana kadar promıl dusuyo ve kan da daha az deger cıkıyor. cok gecmıs olsun ama alkolllu arac kullanmaya karsı olanlardan bırıyım bende...

• Beğen
Geri
Üst Alt