Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0,59 promil alkolden Ehliyetimi Aldılar 6 ay :(:(

walla kardesım kusura bakma ama bende karsıyım içkili araç kullanımına sana 0,50 promıl hak verılmısse onun ustune cıkmıcaksın haa 0,51 ha 52 hiç bi fark yok haa bende arada sırada alkollu kullanıyorum ama maksimum 33 luk bı bıra eger arabam varsa

ahmet kardeşim sakin ol :D
ben işim nedenıyle her nöbetimde karşılaşıyorum
bir kamyon dayak yiyorlar en güzelide bunu kenardan izlemek oluyor puhaha

abı ınsanlar oldukten sonra dayak yemıs umrumda mı olur. allah korusun cocugun kazaya kurban gıtse o adamı oldursen bıle acın gecer mı? bence hepımız cevabı bılıyoruz...

geçmiş olsun can sıkıcı bi durum velakin sanki bi ara limiti yukarıya çekeceklerine dair haberler vardı..
gerçi ne olursa olsun alkollü araç kullanmanın elle tutulur iyi bi tarafı olamaz.. :eek:key:

öyle yorumlar okudum ki , arkadaş yazdığına yazacağına pişman olmuştur sanırım :) ama dost acı söyler

Adamda pilot değilmiş ya 53 le vermil vardır herşeyde hayır...

Cezasını bilinen birşey yaptığında zaten yanlış,çok daha kötü sonuçlar doğabilirdi.İyi tarafından bak!

xx

Arkadaslar biraz abartmamismiyiz elesririyi yanlis anlasilmasin bende alkollu kullanmam ve kullanmaya da son derece karsiyim.ancak kacimiz hiz kurallarina uyuyoruz? Limit 70 yazan bi yolda(o hizla gitseniz dayak yersiniz bide) kac kisi hiz kuralina uyup hiz kesiyor? Eksoz da yasak ama hepimizin aracinda eksoz full.yanlis anlasilmasin lutfezn arkadasin durumunu savunmak degil amacim ama bence cezalar gozden gecirilmeli limitler cok dusuk dolayisiyle kimse dikkat etmiyor.

Arkadaslar biraz abartmamismiyiz elesririyi yanlis anlasilmasin bende alkollu kullanmam ve kullanmaya da son derece karsiyim.ancak kacimiz hiz kurallarina uyuyoruz? Limit 70 yazan bi yolda(o hizla gitseniz dayak yersiniz bide) kac kisi hiz kuralina uyup hiz kesiyor? Eksoz da yasak ama hepimizin aracinda eksoz full.yanlis anlasilmasin lutfezn arkadasin durumunu savunmak degil amacim ama bence cezalar gozden gecirilmeli limitler cok dusuk dolayisiyle kimse dikkat etmiyor.

Biz SCW olarak alkollü araç kullanmaya karşıyız bu yüzdende eleştiriyor hatta kızıyoruz
kurallara uyma konusunda sana katılıyorum haklısın tabiki hepimizin yanlışları oluyor..

Ama ben kendi şahsım adına konuşuyorum SCW stikerinı arabama yapıştırdığım günden beri
trafikte adam akıllı araç kullanıyorum.. Sonucta belli bir topluluğu temsil ediyorum

Aynen Katılıyorum.. Tabiki kimse Direksiyonun başına alkollü geçmesin evet Ama Hiç bişeyiçmeseniz bile 20 -30 promil alkol tespit ediyor o cihaz kendi kendine demem o ki promil değerleri çok düşük fakat arkadaşlarındadediği gibi o promillerde bile pilot olan var iki ucuda b.k lu değnek ne desek yanlış olabilir.. Ama şu bir gerçek hız, modifiye, geçişüstünlüğü, v.s durumlarda kuralları akıllarına bile getirmezken alkol için böyle aaa olurmu öyledenmesi banada garip geldi doğrusu.. Kurallar yha tamamıyla uygulanır yada işimize geleni seçmek bize yakışmak bu sebeple bence ağır yorumlardan kaçınmakda fayda var evet alkollü araç kullanılmasın ama 59 promille ehliyet verenide türkiyedeki tüm kazalardansorumlu tutmayınız ben arkadaşın savunucusu değilim ama aynı şey benim başımada gelmişti iki bardak biraya bende veriyodum ehliyeti ve hiç hoş olmuyor tamamen kendinizde ve kontrolünüzdeyken alkollü muamelesi görüp ehliyetin tehlikeye düşmesi buna inanın..

Geri
Üst Alt