Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0,59 promil alkolden Ehliyetimi Aldılar 6 ay :(:(

Kesinlikle karsıyım alkollü araç kullanmaya...
Geçmiş olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Allahtan almışlar ehliyetinizi, yoksa burada ya da gazetelerin 3.sayfasında sizin ya da başkalarının kaza haberini okuyor da olabilirdik..

Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanımlarına en ağır cezaların verilmesi taraftarıyım..sınır 0,50 ise 0,50'dir..bunun 51i, 52si, 53ü yok ki!

geçen hafta çok sevdiğim arkadaşlarım istanbula geldi. program gereği araba ile olduğumuz için sadece bir tane 33lük bira içip kalktım..onların içtiğinin haddi hesabı yoktu..direksiyona geçeceksek bazı zevklerden mahrum kalmak gerekiyor.sözkonusu bizim ya da karşımızdaki insanların canı.şakası yok bunun..

Gecmis olsun... Hem ehliyet hem de geceyi kazasiz atlattigin icin.

Alkol alıpda direksiyon başına geçmek utanılacak bir durum diye biliyordum :rolleyes: burda yazılması çok enteresan :confused: nasıl oluyorda alkolle direksiyon başına geçiyorsunuz anlamak zor, bir kaza halinde direk katil olursunuz... ömrünüz bu acıyla geçer... Tekrar izleyelim;

http://video.ihlassondakika.com/vide...441&hbr=312631

http://www.seatclubworld.com/video-37/hepimizin-ara-sira-izlemesi-lazim-6612/

Sözlerine katılmakla birlikte, bu videodaki durumlar sadece alkol ile ilgili değil, normal şartlarda trafikte dikkatin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ayrıca arabayı ehliyet kullanmıyor, risklerini göze alarak istediğiniz gibi araç kullanmaya devam edebilirsiniz. Keşke ehliyetimiz elimizden alındığında araç kullanma yetisini de kaybetsek.

hayırlısı böyleymiş belki bir kazadan beladan kurtardı bu ceza seni kim bilir vardır bir hayır de gec

Kusura bakmayın ama bence iyi olmuş .Tamam o anlık veya o günlük bir şey olmamış(Allah'tan ki olmamış) olmayacak diye de bir şey yok. Faturasını ödeyemeyeceğiniz yükün altına girmekten kurtarmış bence sizi (Vicdan azabı)...

içmeseniz olmazmı şunu insan kendini neden uyuşturur hiç anlamam
hepsinide denedim hiçbirinden de kafam bişey yemedi hepside acı ve kokuyor :))

bende arkadaşlara katılıyorum ehliyetin gittiği iyi olmuş can gitseydi geri dönermiydi ?
ama ehliyet geri dönecek bunda da var bir hayır geçmiş olsun

burada promılı tartısan arkadasları kınıyorum. ne demek o promıle ehlıyet verılır mı, yazık olmus gıbı yorumlar. arkadaslar trafıge cıkıyorsunuz sadece sızın degıl mılyonlarca ınsanın hayatı soz konusu. bır annenın, bır cocugun, bır kocanın, bır babanın hayatı soz konusu. ates dustugu yerı yakar, sızde gelır burada sacma sapan konusursunuz. neyse kı sıtemızde duyarlı arkadaslar yeterı kadar cogunlukta. ben kesınlıkle ve kesınlıkle trafıkte ıcen adama caımam ve ceza az bıle yazılmıs. bence 3-4 mılyar da ceza kesılmelıydı. bu ulkede terorden cok trafıge canlar gıdıyor hayatlar verılıyor lutfen bıraz dıkkat...

burada promılı tartısan arkadasları kınıyorum. ne demek o promıle ehlıyet verılır mı, yazık olmus gıbı yorumlar. arkadaslar trafıge cıkıyorsunuz sadece sızın degıl mılyonlarca ınsanın hayatı soz konusu. bır annenın, bır cocugun, bır kocanın, bır babanın hayatı soz konusu. ates dustugu yerı yakar, sızde gelır burada sacma sapan konusursunuz. neyse kı sıtemızde duyarlı arkadaslar yeterı kadar cogunlukta. ben kesınlıkle ve kesınlıkle trafıkte ıcen adama caımam ve ceza az bıle yazılmıs. bence 3-4 mılyar da ceza kesılmelıydı. bu ulkede terorden cok trafıge canlar gıdıyor hayatlar verılıyor lutfen bıraz dıkkat...

ahmet kardeşim sakin ol :D
ben işim nedenıyle her nöbetimde karşılaşıyorum
bir kamyon dayak yiyorlar en güzelide bunu kenardan izlemek oluyor puhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Geçmiş olsun ben içtiğim dönemlerdede aracın şöför koltuğuna oturmadım alkollü araç kullananlardan bende hoşlanmıyorum ama malesef bu konuda akıllanmıyoruz...

Geri
Üst Alt