Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0,222 TL Olabilir mi?

53,5 tl ıle 12 lt benzın alabılıyorsun.Bu benzınle 240 km sehırıcı yol yapıyorsun.100 kmde sehır ıcı 5 lt yakmıs oluyorsun.Bence hesapta yanlış oldugu ortada bu degerı dızeller bıle yakmıyor.

abi ben 1.2 12V ile daha 0.25 in altına inemedim :D Maşallah

ya arkadaşlar ben lpg de okadar düşemiyorum bunun gerçek dışı oldugunu hepiniz biliyosunuz belliki büyük bir yanlışlık var arkadaş bir kaç kez depo bitirirse kendiside görecektir malum gerçegi...

Abi 50 tl yakıt ile pompa 1. kademede doldu hiç sıkıstırmadım cok cok dikkat ettim 212 km yaptı araç :)

235krş yani,walla bedava kardesim brawo.lpg taksan 150ye indirirsin sen o yakıtı:) bide o ortalama yakıt olmuyo dimi,kastırılmış ortalama yakıt bilgileri:D şaka bi yana da iyi değerler ama biz beceremiyoruz hangi benzinli arabaya binsek 350den aşaya düşmüyor:confused:

235krş yani,walla bedava kardesim brawo.lpg taksan 150ye indirirsin sen o yakıtı:) bide o ortalama yakıt olmuyo dimi,kastırılmış ortalama yakıt bilgileri:D şaka bi yana da iyi değerler ama biz beceremiyoruz hangi benzinli arabaya binsek 350den aşaya düşmüyor:confused:

Doğrudur abi kasınca oluyor ama keyif alamıyorsun biri solluyor dayanamıyorsun köklüyorsun 1.2 ama bıraktınmı 0.50 oluyor ben bir depo ile 627 km yaptım en fazla Antalya sıcağında :)

1-2 güne tekrar hesaplayacam, tamam 0,400 kabulüm de, 0,500 olmasa bari :)

Geri
Üst Alt