Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY, Kısa dönem ER...

SEC

Kayıtlı Üye
‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY

Arkadaşlar, askere nereye gideceğim belli oldu ve cuma günü akşam mesai bitimine kadar orada olmam gerekiyor. Cuma sabahına Hatay'a uçak bileti bulup hemen aldım. Eğer burada askerlik yapmış ya da bir yakını burada askerlik yapmış olup da bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Her türlü yardımlarınıza açığım.
6 ay kadar sanırım buralardan uzak kalacağım, en kısa sürede dönüp tekrar aktif olmak dileğiyle şimdiden hoşçakalın. Hepiniz Allah'a emanet olun...

Ayrıca hem acemi birliği hem de usta birliği İskenderun, ikisi birlikte açıklandı.

güle güle git gel kardeşim hayırlısı

Hayırlı olsun kardeşim... güle güle git kahkaha atarak geri gel.... :D

hayırlı teskereler güle güle gidip gelin. benim bi arkadaşım yaptı orada kısa dönem olarak. rahat yaptığını söylemişti ama uzun dönemlerin baya bi canını çıkarıyorlarmış gerçi bende kasımpaşa da denizci astek olarak yaptım. kısa dönemlerle arkadaş gibiydik

güle güle git gel kardeşim:)

Hayırlısı olsun, bende kısa dönem yapmıştım.. amcamın oğlu ile aynı dönem gitmiştik o da orada yapmıştı ama usta birliğine çanakkale ye göndermişlerdi.. Acemi bittikten sonra bir kısım başka birliklere dağıtılıyor bir kısım ise aynı yerde kalıp askerliğini tamamlıyor, ben aynı yerde kalmıştım mesela..

‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY

Arkadaşlar, askere nereye gideceğim belli oldu ve cuma günü akşam mesai bitimine kadar orada olmam gerekiyor. Cuma sabahına Hatay'a uçak bileti bulup hemen aldım. Eğer burada askerlik yapmış ya da bir yakını burada askerlik yapmış olup da bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Her türlü yardımlarınıza açığım.
6 ay kadar sanırım buralardan uzak kalacağım, en kısa sürede dönüp tekrar aktif olmak dileğiyle şimdiden hoşçakalın. Hepiniz Allah'a emanet olun...

Allah yardımcın olsun Seçkin kardeşim, hayırlı teskereler olsun. Askerlik askerliktir. Kış döneminde Hatay gibi biryerde olman en azından senin için bir avantaj doğudaki (kar, kış vb.) yerlere göre. Şehir olarak güzel şehirdir. Kısa dönem olman aynı birlik içinde yani Hatay ilinde yapıyor olman demek. Sağa sola gitmiceksin uzun dönemler gibi.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için, hayırlısıyla gidip geliriz inşallah. Hem acemi birliği hem de usta birliğinin aynı yer olması sanırım bizim için biraz avantaj. Ayrıca aynı yere aynı şekilde şu anda 4-5 arkadaş gidiyor olmakta bizim için faydalı olur diye düşünüyorum...

Geri
Üst Alt