Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şu kafası karışık kardeşinize yardım edin

i30 alırsan at dan inip eşşege binmiş gibi olursun kardeşim bence temiz bir leon cr fr al bak keyfine :)

öncelikle Allah tamamına erdirsin...ve sonrasında bir yastıkta kocatsın..
Dsg li bir şey hem keyif verir..hemde otomatik olmuş olur ekonomi diyorsan da dizel bakarsın...

arkadaşlar düğünüm var kısmetse önümüzdeki 2 ay içinde.. eşim manuel araba süremiyor ve bende açıkcası sıkıldım bu sciroccodan satmak istiyorum.

dizel otomatik sunrooflu bi araç almak istiyorum. eğer seat leon düşünürsem ne kadara işi bağlayabilirim ? ikinci el veya sıfır olarak yardımcı olabilirmisiniz.

bir diğeride seat harici otomatik vites sunroof ve dizel ne alabilirim 30-35 arası ne tavsiye edersiniz (aklımda hyundai i30 var) ?

valla durumunuz nedir bilmiyorum ancak, ben altea XL kullanıyorum. oldukça memnunum standart altea xl lerde sunroof yok. ancak özel siparişle gelebiliyor. tahmini olarak normal style paket 17 jant altea XL 53000tl ise 2000tl daha koydunmu 55000tl yi buluyor. bence mantıklı şahsen kendi fikrimi söylim eğerki bekleme durumum olsaydı altea XL 17" jantlı sunrooflu ve dsgli alırdım ama o zaman 8 hafta sipariş beklemem gerekiyordu ve o kadar vaktimde yoktu. bi düşünün derim. yada o akdar çıkamam dderseniz sahibinden.comda 2 tane dsg altea xl var satılık onlara da bakılabilir derim.

seat ibiza larda dizel otomatik var mi 1.2 tdi otomatik seçenegi var mı daha dogursu

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar..

tdi leon olabilir aslında ama fiyatları nedir?

Geniş birşey aranıyorsa 1.6 tdi dsg octavia düşünülebilir hem adam gibi otomatik hem vw hem de geniş konforlu.

Yeni kasa focusun dizelini test ettim , arka koltukları oldukça dar ve yol sesini alıyor. Sürücü koltuğu baya rahat ama sürücü ve yolcular icin aynı seyi söyliyemem . Birde en üst modelini almak zorundasınz yoksa alt modeler hic tatmin etmez. Size tavsiyem dsg li bir leon almanız , hem fiyat olarak rakiplerine göre iyi hemde konfor ve sürüs keyfi olarak bir cok aracı geride bırakır.

1.6 lt TDI CR 105 hp DSG Style 50.000 tl civarında

30/35 sınırını aşmayalım isterseniz arkadaş öyle belirtmiş hayırlısı olsun zeynel

Geri
Üst Alt