Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şifreli bijon anahtarını kaybettim !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçmiş olsun kardeşim. aynı sıkıntı bende de var. Arabayı aldık ama şifreli bijon aklıma gelmedi hiç alırken. geçen bi baktım yok :confused: şimdi ilk fırsat esenyurt doğuş servisine soracam. umarım bir çözüm bulurlar. herhangi bir anda sıkıntı yaşamaya gerek yok

geçmiş olsun kardeşim. aynı sıkıntı bende de var. Arabayı aldık ama şifreli bijon aklıma gelmedi hiç alırken. geçen bi baktım yok :confused: şimdi ilk fırsat esenyurt doğuş servisine soracam. umarım bir çözüm bulurlar. herhangi bir anda sıkıntı yaşamaya gerek yok

sağol hocam.acilen hallet mazallah lastik patlar falan.serviste varmış zaten şifreler yoksada tornacı ölçüp biçip bi şifre yapıyor ben öyle yaptırdım ;)

aynı sorun geçen hafta benim başıma geldi tornacıya gittim akü kutup başlıklarını çıkarttırdım ve bozulan bijona demir kaynattırıp bijonu söküp attım yerıne tornacıdan yeni bijon yaptırdım diğer kalan bijonlarıda 2007 model saet leon olan bi arkadaşıma giderek bijon şifresini iki dakikalığına istedim ve hemen söküp tüm bijonları tornacıda yaptırdığım bijonlarla değiştirdim şuan şifre sorunum kalmadı.

aynı sorun geçen hafta benim başıma geldi tornacıya gittim akü kutup başlıklarını çıkarttırdım ve bozulan bijona demir kaynattırıp bijonu söküp attım yerıne tornacıdan yeni bijon yaptırdım diğer kalan bijonlarıda 2007 model saet leon olan bi arkadaşıma giderek bijon şifresini iki dakikalığına istedim ve hemen söküp tüm bijonları tornacıda yaptırdığım bijonlarla değiştirdim şuan şifre sorunum kalmadı.
öncelikle sizi Üyelerimiz bölümünden tanıyabilirmiyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt