Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şiddetle aranıyor 18" oz ultraleggera :)

darkness

Kayıtlı Üye
yaklaşık olarak 2 aydır 2008 leonun için 18" oz ultraleggera jant arıyorum...
ama bir türlü uygun bişey bulamadım henüz... :(
bu jantı istememin nedeni hafifliği ve sağlamlığı...
yardımlarınızı bekliyorum :) umarım sizin de yardımlarınızla bu jantlara kavuşurum :)

Valla bende sizin aradiginiz surecte aramaya baslamistim ilk tercihim oydu aradim taradim bulamadim sonra ikinci tercihim olan cupra janta dondum acikcasi biraz zor yani bildiginiz uzere umarim bulursunuz

Valla bende sizin aradiginiz surecte aramaya baslamistim ilk tercihim oydu aradim taradim bulamadim sonra ikinci tercihim olan cupra janta dondum acikcasi biraz zor yani bildiginiz uzere umarim bulursunuz
cupra jant istiyordum ben de ama ultraleggera lar aklımı başımdan aldı :) cupra jantına göre çok daha hafif ve sağlam :) zaten en olmadı paraya kıyıp 0 alıcam ama çok tuzlu fiyatları :))

0 alacaksanda sıkıntı hem fiyati hem stokda bulmak internette arastirdigim zamanlarda 3000 lira gibi fiyata gormustum diye hatirliyorum ama bilemiyorum yani

istanbulda vatan ticarette vardı bir takım ellerinde kalmıştı hatırladığım kadarıyla fiyatıda makuldü aradım aradım bulamadım deme şımarmasınlar ara sadece sor varmı yokmu birde fiyatını
0 212 635 22 55 numara bu madem bu kadar acil yardımcı olayım :)

istanbulda vatan ticarette vardı bir takım ellerinde kalmıştı hatırladığım kadarıyla fiyatıda makuldü aradım aradım bulamadım deme şımarmasınlar ara sadece sor varmı yokmu birde fiyatını
0 212 635 22 55 numara bu madem bu kadar acil yardımcı olayım :)
çok teşekkür ederim :)

benim numarasını verdiğim yerde 1200 e bırakmışlardı bana arabam 1.2 diye oralı bile olmadım üstelik replika değildi haberin olsun

dedim sana ellerinde bir takım vardı o paraya bırakmışlardı

Geri
Üst Alt