Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şanzıman sorunu

33bju63

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 10 bin kilometrede ve dun gece birden baslayan 5.vites de motordan gelen ses..bugun servise götürdüm araba orda kalacakmıs ptesi bakacaklarmış şanzımandan kaynaklanıyormus 10bin kilometrede bi araç için bole bi sorun cook saçma degilmi bu sorunun aynısını yaşayan arkadaşlar varmı ? yardımcı olursanız sewinirim

Arkadasim bazi seyler sacma dgildildir fabrika hatasi olabilir benim kuzenin araci icin vw servisine gittik fransiz in biri sifir araba almis km si 10 000 bile degil arba gitmiyormus sorun viyes kutusun catlak olmasin dan kaynaklaniyormus yani her an her sey olabili araclarla birlikte motor ve sanzimanda yenilendi garantisi varsa servis halleder

abi haklısında 10 bin kliometrede bi arabanın sanzımanından sorun cıkarması cook üzücü bir olay bu arabanın ben kaliitesine guwenmiştim ama gıcırdayan kapıları bide üstüne bu şanzıman arzası beni soğuttu bu araçtan bi reno olsa bu arzayı cıkarsa gocunmam da bilmiyom seat sonucta yada ben gözümce cook buyutmusum

Garanti bu günler için satın alınıyor (sıfır rakamı içine yedirilmiş halde) , sonuçta mekanik aksam, bozulabilir

DSG ile sorun yaşıyorum ben de. Pazartesi günü arabayı bırakacağım servise. Ortalama 1 ay yatar diye söylediler. Babam geldi memleketten bugün, arabaya değil de bana demediğini bırakmadı.. :)

DSG ile sorun yaşıyorum ben de. Pazartesi günü arabayı bırakacağım servise. Ortalama 1 ay yatar diye söylediler. Babam geldi memleketten bugün, arabaya değil de bana demediğini bırakmadı.. :)

babanıda üye yap okusun dsg olayını :)

abi haklısında 10 bin kliometrede bi arabanın sanzımanından sorun cıkarması cook üzücü bir olay bu arabanın ben kaliitesine guwenmiştim ama gıcırdayan kapıları bide üstüne bu şanzıman arzası beni soğuttu bu araçtan bi reno olsa bu arzayı cıkarsa gocunmam da bilmiyom seat sonucta yada ben gözümce cook buyutmusum

aracını dsg mi? arıza ne idi?

sizin arıza neydi, geçmiş olsun. yahu gün geçmiyorki dsg arıza okumayalım. anlamadım gitti. ben korkutan +2 yıl aldım. ancak hi. arızalanmasa daha iyi. birde bence kavramayı ıslak yapmaları lazım diye düşünüyorum.

bakınız honda cvt de, kuru kavrama denedi. yine cvt olduğu halde olmadı. tekrar ıslak kavramaya döndü. sonuçta çok büyük tüketim artışı getirmiyor, ıslak kavrama çünkü sonrasında yine çift kavrama devrede.

Geri
Üst Alt