Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şüphelerimi giderin lütfen

ek3673

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba geçen hafta leon 1.2 tsi 105 manuel için kapora verdim araç 2 ay sonra gelicek ben çok araştırdım 1.2 tsi motoru genellikle memnunlar ancak çevremdeki insanlar 1.2 çekmez gitmez çok yakar yokuşta kalırsın gibi şeyler söylüyorlar siz kullananlar olarak 1.2 tsi 105 nasıl memnunmusunuz

Cevrendeki insanlar tsi motoru bilmiyor sanırım. .

Gayet iyi gider gücüne göre, yakıt i Üzmez çekişi vs sorunsuz araclardir 1.2 tsi lar..

arkadaşlar merhaba geçen hafta leon 1.2 tsi 105 manuel için kapora verdim araç 2 ay sonra gelicek ben çok araştırdım 1.2 tsi motoru genellikle memnunlar ancak çevremdeki insanlar 1.2 çekmez gitmez çok yakar yokuşta kalırsın gibi şeyler söylüyorlar siz kullananlar olarak 1.2 tsi 105 nasıl memnunmusunuz

1.2 ye değil. TSI olusuna bakın derim. Turbo beslemeli bir motor nasil cekmiyormus. Hyundai i20 de atmosferik 1.2 var. O motor ortalama kullanıcıyı tatmin ederken turbo beslemeli nasıl çekmez anlamıyorum.

Ayrıca bildiğim kadarı ile o motor jettada da kullanılıyor. Çekmese vw niye koysun?

bas gaza hacım ayağını korkak alıştırma :) bizim millet alışmış 10 litreyle 100 km gitmeye takma kafana keyfini sür benım araba bile 1.4 tdi 3 silindir 105 psi yardırıyor burdan baz al senın bide üstelik benzınlı artı turbo benzınlı..hayırlı olsun güle güle binin

Siz bi @beyazuçus oğuzcan horozoglunu yanına uğrayın fikriniz değişsin

1.2 tsi o kasayı çekmez cümlesine güldüm sadece.

Aracın hayırlı olsun kardeşim... Doğru bir seçim yapmışsın... Hiç korkma... Ayrıca o çok bilen, 1.2 çekmez, gitmez, yokuşta kalır diyen arkadaşları da bi ara bana yolla... :) Keyifli forumlar...

Ben 1.2 tsi ibiza kullanıyorum hızlanma olsun yakıt olsun çok güzel öneririm çekmez diyenler senin arabaya binince utanacaklar emin ol :))

Geri
Üst Alt