Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şubat Ayında Muayeneye Girecek Aracım YARDIM!

çok fazla stres yapma bence... jant ebatı ile ilgili problem yok... yayların TÜV onaylı olursa onda da problem yok... egzosundan fazla ses çıkıyorsa problem olabilir yeri çok önemli değil... bizzat Bergama TÜVTÜRK yetkilisinden aldığım bilgiler bunlar... ön camdaki bir kaç küçük çatlak ve ön cam hariç komple sitah filmli camlarla hafif kusurlu olarak 2010 Şubatta vizeden geçtim...

çok fazla stres yapma bence... jant ebatı ile ilgili problem yok... yayların TÜV onaylı olursa onda da problem yok... egzosundan fazla ses çıkıyorsa problem olabilir yeri çok önemli değil... bizzat Bergama TÜVTÜRK yetkilisinden aldığım bilgiler bunlar... ön camdaki bir kaç küçük çatlak ve ön cam hariç komple sitah filmli camlarla hafif kusurlu olarak 2010 Şubatta vizeden geçtim...

demekki şehir şehir hatta semt semt değişiyor kuralların esnekliği..17 " oz jantlı seat toledoyu geçirmediler zamanında..olayı yaşayan da ömercanılıca..görürse konuya yazar zaten..en güzeli hangi istasyonda muayneye girilecekse oradaki bir yetkilliden net bilgiler almak

Arkadaşlarım, abilerim yorumlarınız için teker teker teşekkür ederim

Anladığım kadarıyla yay biraz sıkıntı yaratacak sanırım bana, Ömercan yaşadığına göre sıkıntı ben de yaşayabilirim heralde. Ömercanda da 5cm yay vardı.
Ezgosta hiçbişi yok ses olarak o açıdan rahatım, filmlerden de sıkıntı yok ozaman. Görüş problemi de yok arabanınn. Benim bildiğim her hangi bir arızası da yok çok şükür.

peki diyelim ki muayeneye X istasyona gittim beni herhangi birşeyden dolayı geri çevirdiler. Daha sonra Y istasyonuna tanıdık yada muameleciyle falan gidersem yine ücret ödüyor muyum acaba?

Geri
Üst Alt