Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şuan içinden geçeni söyle..

gökhan

Forumdan Uzaklaştırıldı
Karşındaki duyar veya duymaz içinde kalmasın sen söyle :)

bir gün aşklar biterr hatıralar kalır kimi seversen sev hep hatırlatırrrr

kimse içinden bişey geçirmemiş herkes içinden geçeni zaten yaşamış Gökhan. Konu aşk ise zaten tescilliyiz, araba ise focus c-max x titanyum, gayrimenkul ise dubleks ve geniş manzaralı teraslı az katlı site içi bir mekan, şehir ise Marmara bölgesinde olsun yeterli, iş ise az yatırımla çok kazandıran sakin ama keyif alınan bir çiftlik ve çamur canavarı 4*4 kamyonet, tatil ise Küba...

Bunlar şimdiki içimden geçenler. İnşallah sırayla yaptım derim 3 sene içinde.

Aracı yıkatması icin sitenin otoparkına bıraktım adam ne ile yıkamışsa stickerimin tek harfini sökmüş,fırçayı yedi ama içimden cok şey geçti şimdi burda yazamam:D

tıpta uzmanlık sınavında yanlış soru hazırlayan bilgisiz profösörlerimizi anıyorum! :mad: onlara çok güzel laflarım var. :mad:

biraz dök içini rahatla konusu olmuş sanki.. :D :D

Geri
Üst Alt