Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şu kornanın ismini bilen var mı.?

şimdi bu videodaki kornadan buldum ama leona sığmıyor 4 lü 35 cm li bağlantı artı 65 cm dev yankıma deposu ile acaba ara davlumbaz altına sığarmı diye araştırıyorum bu kornalar kraldır çizgi filmdeki korna duyulmaz bile
[video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video]

O nasıl bi ayak bileğidir arkadaş 1 saniyede 5 defa ara gaz meyanı veriyor ibrahim Tatlıses gırtlağı gibi Ayak bileği var adamda ama 2520 iyimiş:eek:key:

O nasıl bi ayak bileğidir arkadaş 1 saniyede 5 defa ara gaz meyanı veriyor ibrahim Tatlıses gırtlağı gibi Ayak bileği var adamda ama 2520 iyimiş:eek:key:
yok şekerim o da kamyoncu sırrı puhaha
puhaha ayakla alakası yok kardeşim ya egzos sistemi ona göre otomatlı sadece gazı belli bir ritim veriyor egzos onu kendi ayarlıyor ama kullandım bunun benzerini çok zevkli çıkan ses ferraride bile yok

üstelik videodaki kamyon sıradan 2000 model şahin bakışlı 6 vites mandal takviyeli bir kamyon ama egzos sistemi özel pozantı yapımı şahene ve pahalıdır yine de bunda blow off benim kullandığım şahin bakışlı bloww ofluydu daha tahrikli:eek:key:

yok şekerim o da kamyoncu sırrı puhaha
puhaha ayakla alakası yok kardeşim ya egzos sistemi ona göre otomatlı sadece gazı belli bir ritim veriyor egzos onu kendi ayarlıyor ama kullandım bunun benzerini çok zevkli çıkan ses ferraride bile yok

Şekerim derken.. Hayırdır Gardaş;)
Uzak görüpte karamürsel sepeti sanma Feridunum 2520 de kaç Tane bicon var diye sorarım Google da aramak Zorunda kalırsın Az Kullanmadık:):eek:key:

Şekerim derken.. Hayırdır Gardaş;)
Uzak görüpte karamürsel sepeti sanma Feridunum 2520 de kaç Tane bicon var diye sorarım Google da aramak Zorunda kalırsın Az Kullanmadık:):eek:key:
alınma kardeşim yaa hitap alışkanlığı genelde çevremde böyle hitap ederim yekta abimden alıştım
yanlış anlama sakın :)

alınma kardeşim yaa hitap alışkanlığı genelde çevremde böyle hitap ederim yekta abimden alıştım
yanlış anlama sakın :)

Alınmadım Canım:)

Bu yönümü bildiğini zannetmem; 10 yaşında bindim büyük araç koltuğuna ne kadar uzak tutmaya çalışsalarda hala daha yanımdan bi Scania geçtiğinde tüylerim diken diken olur Yalnızlık çekme istedim:eek:key:

şimdi bu videodaki kornadan buldum ama leona sığmıyor 4 lü 35 cm li bağlantı artı 65 cm dev yankıma deposu ile acaba ara davlumbaz altına sığarmı diye araştırıyorum bu kornalar kraldır çizgi filmdeki korna duyulmaz bile
[video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video]

abi hiç tavsiye etmiyorum böyle bir kamyon kornasını bizim şöförlerden birisi minibüse taktırmış şile yolunda kaza yaptırdı acayip derecede korkutabiliyor bazı insanları aman diyim hatta bir insan hayatını kaybetti

abi hiç tavsiye etmiyorum böyle bir kamyon kornasını bizim şöförlerden birisi minibüse taktırmış şile yolunda kaza yaptırdı acayip derecede korkutabiliyor bazı insanları aman diyim hatta bir insan hayatını kaybetti
doğrudur da kardeşim benim soyum itibariyle çok meraklıyım bu korna işine dediğim gibi şu an leonda havalı kornalarım var ve genelde işyerim şehir dışında olduğu için çoğu zaman işe yarıyor özellikle sola haksızca çıkan dengesiz kum tankerleri hoplatıyorum şaşıyorlar şehir içinde zaten çalmıyorum kaza kaderdendir, korna sadece bahane olur...

Geri
Üst Alt