Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şirin Leon'un Suçu Ne''..

benim de resimde gördüğünüz gibi arka ve bagaj camı karartılmış fabrika çıkışlı .film yok..bagaj camı full fiyah ..

babam polis gemlikte kimse beni durduramıyo arabayı herkes tanıyo ama yanlarından geçerken böyle inceden bi bakış atıyolar..

baba dedim neden sürekli çevirme derdindesiniz araba çok dikkat çekiyo ,hareketleriniz normal değil havalı havalı geziyosunuz buda gıcık ediyo polisi dedi..

artık oda bıktım arabandan apaçi arabası bu sat aile arabası alalım diyo ne zaman istanbula gitse mutlaka 3-4 kere onuda durduruyolar ama polis kimliğini gösterince abi kusura bakma devam et :)

AMA FARKLI OLMAK BENCE EN GÜZELİ :şoför

2vn47ls.jpg

senın arabayı gormedıgım delık yok polısınde gormesı gayet dogal ya:D mavılıle sen daha cok cevrılcen:)

ya arkadaşlar adamlar özellikle beni çeviriyor gibi geliyor kaplatmadan öncede kalabalığın arasından beni çekip çıkartıyorlardı ama bu son olayda polisle aynı anda ışıkta bekledik ve sonra o gazladı ılerde saga cekıp benı bekledi ama durdugu yerı görseniz şaşırırsınız sanki suçlu birini çeviriyor yolun daraldığı bir yerde durdurdu..(bilenler için söylim dikmen vadi petrolden cetınemec bulvarına gırerkenkı dar yol..) ama dedıgınız gıbı leonun kaderi bu çevrilmek:):zipla

senın arabayı gormedıgım delık yok polısınde gormesı gayet dogal ya:D mavılıle sen daha cok cevrılcen:)
mavının sucu ne :(( gezmıyorum halbuki okadar

geçmiş olsun çok gezmeyeceksin dikkat çekmeyeceksin işte bu kadar
abi gezmiyorumki okadar ya:((

-

İki kere cam filiminden ceza yedim bende arac 15 gune kadar men oluyor bilgin disi hemde ;) kimse demiyormi soyle boyle istanbulda özellikle anadolu yakasi bu konuda cok titiz ne kadar cezam varsa hepsi anadoluda ;) gecmis olsun sağdan gitme sağdan :D

cam filminden ceza yemediğim halde yemiş gibi sayıyordu az daha egzozdan yemıstım (olmayan egzozumdan) benı men edıcegını soyledı ama hıc bı halt yapamaz artık:))

Geri
Üst Alt