Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şimdi satmak istesem ???

orcuna

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Bazı fizibilite çalışmalarım için yardımınızı rica edeceğim bir konu var.

0 km olarak edindiğim; 2012 model Seat \ Leon \ 1.6 TDI \ DSG \ Copa \ KM: 2,300 ' de olan aracımı satmak istesem,
kabaca ne kadar zarar etmiş olurum? Yani aracım üzerinde halk arasında yaygın olan "anahtar değdi" tabirinin günahını ölçümlemeye çalışıyorum. :)

Konunun eksperlerinden görüş rica ederim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

50.000tl satmak istesen diyelim düz hesap yenisi 53.000tl mi ne alıcak adam der 50 veren 3 daha koyar ozaman 48 düşürecen fiyatı arada 5000tl fark oldu oda senin zararın eğer aracından memnunsan hiç gerek yok ben aracı aldıktan sonra copa plus çıktı şimdi alamadım diye kafamı duvarlara vuruyorum:kizgin::kizgin::kizgin:

Eyw. üstat; çok haklısın araçtan hakikaten çok memnunum daha önce Opel Astra ve Mazda3' üm olmuştu ve onlarda otomatik vitesti. DSG için şunu söyleyebilirim ki aralarında bir dağ kadar fark var.

Eyw. üstat; çok haklısın araçtan hakikaten çok memnunum daha önce Opel Astra ve Mazda3' üm olmuştu ve onlarda otomatik vitesti. DSG için şunu söyleyebilirim ki aralarında bir dağ kadar fark var.
Rica ederim aynen DSG başka bir şey :eek:

İnternette 47 ye görmüştüm km 7.000 km civarıydı..

45-47 arası eder enfazla sıfır şuan 52.400. sıfır aldıınmı 5 yıl satmayı düşünmeyecen ozamana kadar zararı unutuyosun :)

ama satarsan ben copa takaslı arıyorum.

Merhaba Arkadaşlar,
Bazı fizibilite çalışmalarım için yardımınızı rica edeceğim bir konu var.

0 km olarak edindiğim; 2012 model Seat \ Leon \ 1.6 TDI \ DSG \ Copa \ KM: 2,300 ' de olan aracımı satmak istesem,
kabaca ne kadar zarar etmiş olurum? Yani aracım üzerinde halk arasında yaygın olan "anahtar değdi" tabirinin günahını ölçümlemeye çalışıyorum. :)

Konunun eksperlerinden görüş rica ederim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Satmayı Düşünürsen fiyat belirtmende fayda var arayan arkadaşlar var :eek:key:

Geri
Üst Alt