Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şerit Asistanı, Uzun Far Asistanı ve Diğer Sürücü Destek Sistemleri Ne Zaman Gelir?

bulentcandan

Kayıtlı Üye
Selamlar,

2013 Seat Leon donanımları içinde "Şerit Asistanı", "Uzun Far Asistanı" ve "Yorgunluk Tespiti" gibi sürücü destek sistemlerinin olduğunu Seat İngiltere sitesinde gördüm. Şerit, uzun far, şehir içi aktif fren, adaptif hız kontrol asistanları gibi donanımlar 2014 Türkiye Seat modellerine gelecek mi?

Saygılar,

kendi sınıfında olan bazı markalarda şuan var Türkiyede satışta olan.WV veya doğuş ne zaman uygun görürse burada satışa çıkar sanırım.

Telefonda kullandığım "iOnRoad" uygulaması ile şeritten çıkma uyarısı ve öndeki araca çarpma uyarısı alabiliyorum. Her ne kadar program stabil çalışmasa bile bir iki defa dikkatsizliğimi önledi.

Böyle sürücü destek sistemlerinin gelişmesini ve yaygın olarak kullanılmasını dört gözle bekliyoruz.

Selamlar,

2013 Seat Leon donanımları içinde "Şerit Asistanı", "Uzun Far Asistanı" ve "Yorgunluk Tespiti" gibi sürücü destek sistemlerinin olduğunu Seat İngiltere sitesinde gördüm. Şerit, uzun far, şehir içi aktif fren, adaptif hız kontrol asistanları gibi donanımlar 2014 Türkiye Seat modellerine gelecek mi?

Saygılar,

Yorgunluk tespit Türkiye ye gelen modellerde var bilginize. Ama diğerleri TR ye geleceğini çok zannetmiyorum en azından 2014 de geleceğini sanmam makyajlandıktan sonra gelir en erken.

Yorgunluk tespit sistemi Oemvag.com sitesinde satılıyor. Olmayan yeni leonlara uygulanabiliyor.

Yorgunluk tespit sistemi Oemvag.com sitesinde satılıyor. Olmayan yeni leonlara uygulanabiliyor.

Bana gereksiz bi ozellik gibi geldi ama isteyen ekletebilir tabi araci sipariş ederken de isteybiliosun snradan da oluyor galiba emin deilim ama dediğim gibi bana cok gerekli bi özellik gibi gelmedi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt