Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şanzıman değişimi

yilmazsinan

Kayıtlı Üye
merhaba abiler,
Dün servise şanzımandan gelen ses için gittim. Şanzımanı söktüler. Mil kırılmış. Parça çok zor bulunuyomuş ve 1250 lira civarında dedi. İşçilikle 2000 lirayı buluyo. Yeni şanzıman sipariş edelim dedi. 3200 lira 600 de işçilik alırız dedi. Baskı balata yapacak bi de 4250 lira tutuyo. 2007 1.6 düz vites aracım. Konu hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olabilir mi neler yapılabilir. Bu miktar benim için çok büyük. Altından kalkamıyorum. Yardımlarınızı beklerim

hesabınıza hangisi uygun olursa derim..fiyat alın farklı yerlerden yetkılı servisede sorun.takst yapabiliolar kartlara yükünüz hafifleyebilir...gecmiş olsun

istanbulda çıkmacıları araştırın derim.. belki uygun fiyata çıkma mil bulabilirsiniz..

Teşekkür ederim. Sıfır şanzıman taktırdım aldım bugün arabayı servisten. Baskı balata değişti. Şanzıman sıfır takıldı. 4400 liraya mal oldu. 9 taksit yaptık karta artık arabaya binicez 4 5 yıl nabalım. Bu arada 1200 lira trameri vardı arabanın sağ çamurluk ve bagaj kapağı lokal boyalı. 160 binde. 33 bin liraya almıştım arabayı 3 ay önce. 2007 staylance model. Piyasaya göre nasıl dersiniz fiyat. Bu masrafla beraber 37 ye geldi işte. Çok mu zarardayız?

Geçmiş olsun satmayı düşünmüyorsanız en iyisini yapmışsınız sıfır şanzıman ile yoksa mili sanayide iyi bir tornacı halleder maliyet az olur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinancım hayırlı olsun yani 2 yıl binersen bile 35-36 ya satarsın aracı niye zarar olsun ki sen aracına bin gönül rahatlığı ile zaten öyle hemen satılacak bıkılacak bir araç değil...

sinancım hayırlı olsun yani 2 yıl binersen bile 35-36 ya satarsın aracı niye zarar olsun ki sen aracına bin gönül rahatlığı ile zaten öyle hemen satılacak bıkılacak bir araç değil...
Öyle tabi abi bindiğimize sayıcaz artık. Çıkacak varmış Allah kaza beladan korusun

Geri
Üst Alt