Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şampiyonların Tercihi KW Maxicar'da

ibrahime coil u ben aldırdım..uzun süre bilstein peşinde koştuk..olmadı o KW aldı ayarlarını yaptık usta taktı..
abi MaşeALLAH diyor..viraja mı giriyorum düz yolda mı gidiyorum anlamadım diyor..
sertlik ayarlarını orta yaptık..yani en sertte değil..
arkaları tam düşürdük...önleri coilun verdiği iznin %60 ını düşürdük bi % 40 gibi daha var öfrünüm güzelleşti..
bi de ibrahimde jant lastik daha yok

abi sen olmasaydın baya bi ugraşırdım coille,, ayarlarını sen yaptın alırken seçenekleri sen sundun almanya ile mailleştin bütün sçeneklerini konuştuk son çare kw de karar kıldık çok saol varol abi iyiki varsın iyiki seni tanımışım fikirlerinin ve yardımlarının hakkı ödenmez

Fiyat ve ne zaman geleceğine dair pm atmak istedim fakat mesaj kutunuz doluydu sanırım. PM atar mısınız bana kw variant 2 2011 model 1.2 tsi için fiyat ve ne zamana geleceğine dair

Geri
Üst Alt