Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şöyle Bir Kar Yağar da Bize de Araba Kullanmak Kalır

Bizim istanbulda kar yağıyor sanıyoruz biz :)) halbuki pislikten buz oluyor sadece, kar olsa keşke kullansak :) gerçe hiç tecrübem yok karda araba kullanmakla ilgili, kar yağdımı aracı garaja sokuyorum 10 gün çıkartmam :D:D taksiyle devam çok gerekli ise, 4 yanımız yokuş bozuk yol, gerek yok :cool:

Bizim istanbulda kar yağıyor sanıyoruz biz :)) halbuki pislikten buz oluyor sadece, kar olsa keşke kullansak :) gerçe hiç tecrübem yok karda araba kullanmakla ilgili, kar yağdımı aracı garaja sokuyorum 10 gün çıkartmam :D:D taksiyle devam çok gerekli ise, 4 yanımız yokuş bozuk yol, gerek yok :cool:

Abi istanbul sıkıntı bizim buralar yaylalık gibi gir bir yoldan çıkarsın bir köye oradan başka bir köy oradan oradan derken bir bakmışsın yine başladığın yerdesin.. gezelim görelim ekibi gibiyim :D
[doublepost=1451396892,1451396804][/doublepost]
kar olayı benım işim karı severım :D hemde cokk soguk memleketın sıcak insanlarıyız biz ;)

Beklerim o halde yolun bu taraflara düşerse eğer.. Ben kar yağdığı zaman şaka değil çok maceracı birisiyim öyle çok bolu dağına yada kapanmış köy yollarına gitmişliğim vardır yaz lastiği ile kış lastiği ile sırf zevkine yani araba fark etmiyor yeter ki çalışır yürür olsun :D

boluda kar yağdığında tek eğlencem yazlık lastiklerle arabayı kaydırmak. boluda heryer dümdüz boş bi alanım var gider orada kaydırır gelırım gerçekten çok eğlenceli

Yağdir mevlam alem kar görsün

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt