Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıslak bir sorun:D

ben yaşadım ama arabanın içinde değil..
arka çamı yıkamak için su sıktım ve sileceği çalıştırdım..
sonra tesadüf arka bagaja gittim..açtığımda kenardan su danlatıyordu hortumda bir sorun var galiba..şimdilik sorun arka silecek suyunu kullanmayarak çözdüm ilk fırsatta baktıracağım

yorumlar süper bende baya bi güldüm zaten ne teknolojik bir arabam var diye ayak yıkama özelliği olan bir ibiza:D bugun arkadasımla sanayıye gıttık dıreksıyon altını kompe soktuk sıgorta kutusu beyın faşan hep ıslanmıs ve nasıl bır arabadırkı elektrık tesısatı olan bıyerden hortum gecırmısler e tabı hortumda catlamıs yerınden de cıkmıs butun tesısat su ıcındeydı.. soktuk cıkardık boruyu yenıledık hallettık sorun cozuldu fakat bıraz daha ıslak kalsaysı herhalde yanardı.. saçma sapan bir durum..;)

Geri
Üst Alt